Lifestyle.Lelum.pl > Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski
16.03.2024 20:46 Krzysztof Cugowski wyjawił prawdę ws. swojej emerytury

Krzysztof Cugowski już jakiś czas temu wypowiedział się na temat swojej emerytury, a jego słowa wywołały niemałe poruszenie w sieci. Teraz lider zespołu Budka Suflera postanowił ponownie zabrać głos w tej sprawie, co znów nie przeszło bez echa.

Piotr Cugowski
13.10.2023 10:53 "My ją znamy dłużej". Zaskakujące fakty nt. partnerki Piotra Cugowskiego. Nie mogli dalej milczeć!

Piotr Cugowski jest częstym tematem w polskich mediach. Ojciec muzyka swego czasu udzielił zaskakujących informacji na temat ukochanej swojego syna. Okazuje się, że zna się on z lekarką znacznie dłużej od Piotra, który kilka miesięcy temu rozwiódł się ze swoją żoną.

Krzysztof Cugowski
11.06.2023 20:10 Krzysztof Cugowski oprócz Piotra i Wojciecha ma młodszego syna. Ludzie w kościele na jego komunii byli zdumieni

Nie wszyscy wiedzą o tym, że Krzysztof Cugowski ma więcej niż dwójkę dzieci. Poza Piotrem i Wojciechem, którzy dali się poznać szerokiej publiczności jako zespół “Bracia” ma również młodszego syna. Podczas jego pierwszej komunii w kościele doszło do zaskakujących scen.Muzyka w rodzinie Cugowskich jest wręcz tradycją. Każda osoba noszące to nazwisko jest ponadprzeciętnie uzdolniona w tej dziedzinie. Tyczy się to również najmłodszego z rodziny.

Krzysztof Cugowski
09.04.2023 10:02 Z Krzysztofem Cugowskim nie jest dobrze? Podczas składania życzeń zaniepokoił fanów

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi coraz więcej gwiazd postanowiło oficjalnie złożyć życzenia swoim fanom i obserwatorom. Wśród nich znalazł się również Krzysztof Cugowski, który skupił się na jednym aspekcie życia. Muzyk nagrał film, podczas którego siedzi przy stole, zdobionym świeżymi, wiosennymi kwiatami i składa fanom życzenia. Uwagę zwraca fakt, iż mówi tylko o zdrowiu, którego życzy również samemu sobie.

Anna Lewandowska, Krzysztof Cugowski
20.02.2023 11:31 Lewandowska zdeklasowała Krzysztofa Cugowskiego. Przykry widok na profilu muzyka

Czy Krzysztof Cugowski może poczuć się urażony? Sprawdziliśmy, jak wiele internautów reaguje i komentuje posty muzyka w porównaniu do jednej z najpopularniejszych gwiazd w sieci - Anny Lewandowskiej. Dane mogą szokować.Żona Roberta Lewandowskiego miażdżąco przewyższa wokalistę.

polsat
09.03.2022 18:31 W najbliższym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zabraknie jednego z jurorów. Jego twarz pojawi się na ekranie

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wiernych fanów. W najnowszej edycji lubianego show zaszły zmiany w składzie jury. Jeden z oceniających nie będzie obecny w studiu podczas zbliżającego się odcinka. W najnowszym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zabraknie jednej z kluczowych gwiazd show. Mimo braku możliwości pojawienia się osobiście w studiu juror znalazł sposób, aby ocenić występy uczestników.