Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z Krzysztofem Cugowskim nie jest dobrze? Podczas składania życzeń zaniepokoił fanów
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 09.04.2023 10:02

Z Krzysztofem Cugowskim nie jest dobrze? Podczas składania życzeń zaniepokoił fanów

Krzysztof Cugowski
fot. instagram.com/krzysztof_cugowski_official

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi coraz więcej gwiazd postanowiło oficjalnie złożyć życzenia swoim fanom i obserwatorom. Wśród nich znalazł się również Krzysztof Cugowski, który skupił się na jednym aspekcie życia. 

Muzyk nagrał film, podczas którego siedzi przy stole, zdobionym świeżymi, wiosennymi kwiatami i składa fanom życzenia. Uwagę zwraca fakt, iż mówi tylko o zdrowiu, którego życzy również samemu sobie.

Krzysztof Cugowski złożył świąteczne życzenia

W Wielką Sobotę mnóstwo Polaków przyszykowało koszyczki wypełnione pokarmem, a następnie udało się do kościołów. To również czas, w którym wiele osób składa życzenia swoim najbliższym. Liczne grono gwiazd również zwróciło się do swoich obserwatorów. Wśród nich możemy wymienić Krzysztofa Cugowskiego

Muzyk zasiadł przy stole przyozdobionym świeżymi kwiatami, a następnie nagrał życzenia dla swoich fanów. Między serią ciepłych słów, uwagę zwróciła jedna rzecz.

"Zwierzę, którego nazwa jest też nazwą przedmiotu". Strasburgera aż zatkało po odpowiedzi w "Familiadzie"

W jakim stanie jest Krzysztof Cugowski?

Dzień dobry państwu. Z okazji nadchodzących świąt Wielkiej Nocy chciałem życzyć państwu zdrowia. I tylko tyle. Zdrowie jest nam potrzebne, mnie bardzo, i tego państwu serdecznie życzę — słyszmy z ust Krzysztofa Cugowskiego. 

Uwagę zwraca fakt, że muzyk podkreślił, iż sam potrzebuje zdrowia. Czyżby Krzysztof borykał się z dolegliwościami chorobowymi? Na ten moment artysta nie wyjawił szczegół z tym związanych, jednak w hashtagach pod nagraniem zamieścił słowo: nadzieja. 

Fani ruszyli z życzeniami

Warto wspomnieć, że muzyk w ubiegłym roku zachorował na Covid-19, a ponadto podczas rozmowy z Małgorzatą Domagalik w programie "Niech Gadają" na Kanale Sportowym wyjawił, że boryka się również z problemami z pamięcią. 

Mam tak straszne problemy z pamięcią do tekstów. Muszę usłyszeć muzykę. Zdarzają się takie sytuacje, kiedy coś mi przerwie. Wtedy jestem bezradny — wyznał wówczas muzyk. 

Sieć zalała masa życzeń i ciepłych słów skierowanych w stronę Cugowskiego. Pod krótkim nagraniem, opublikowanym przez Krzysztofa zaroiło się od komentarzy fanów. Wielu z nich skupiło się na zdrowiu, życząc go artyście. 

Nagranie opublikowane przez Krzysztofa Cugowskiego zobaczycie poniżej:

Krzysztof Cugowski (1).jpg
fot. KAPiF
Krzysztof Cugowski (2).jpg
fot. KAPiF
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy