Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "My ją znamy dłużej". Zaskakujące fakty nt. partnerki Piotra Cugowskiego. Nie mogli dalej milczeć!
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 13.10.2023 10:53

"My ją znamy dłużej". Zaskakujące fakty nt. partnerki Piotra Cugowskiego. Nie mogli dalej milczeć!

Piotr Cugowski
fot. KAPiF, Piotr Cugowski

Piotr Cugowski jest częstym tematem w polskich mediach. Ojciec muzyka swego czasu udzielił zaskakujących informacji na temat ukochanej swojego syna. Okazuje się, że zna się on z lekarką znacznie dłużej od Piotra, który kilka miesięcy temu rozwiódł się ze swoją żoną.

Ojciec Piotra Cugowskiego dłużej zna ukochaną syna niż on sam

Krzysztof Cugowski w jednym z wywiadów przyznał, że zna on wybrankę swojego syna dłużej niż on sam.

My ją znamy dłużej niż Piotr, ponieważ moja żona jest matką chrzestną jej syna Dawida  - powiedział w “Na Żywo” wokalista.

Muzyk nie ukrywa też tego, że partnerka Piotra Cugowskiego mu odpowiada i imponuje tym, czym zajmuje się na co dzień, ponieważ ma ona trzy specjalizacje i doktorat z nefrologii.

Doda i Dariusz Pachut przekazali radosne nowiny. Posypały się gratulacje "przyćmiłaś wyczyn chłopa"

Piotr Cugowski planuje kolejny ślub?

Ojciec Piotra Cugowskiego wolał jednak nie wypowiadać się na temat tego, czy jego syn i lekarka planują ślub.

Nic nie powiem, bo nie wiem, a nawet gdybym wiedział, nie jestem uprawniony do podawania takich informacji - powiedział.

Dodał, że o wszystkim poinformuje Piotr, jeżeli będzie tego chciał.

Okazuje się, że Karolina znała też byłą żonę swojego aktualnego partnera. Wzięły one udział w muzycznym spektaklu Lubelskiej Akcji Charytatywnej i pojawiły się na jednej scenie.

Piotr Cugowski
Piotr Cugowski, fot. KAPiF

Piotr Cugowski i Wojciech to nie jedyni synowie Krzysztofa

W rodzinie muzyków sporo się dzieje. Piotr Cugowski i Wojciech Cugowski to nie jedyni synowie Krzysztofie, o czym się niedawno dowiedzieliśmy. Trzecim dzieckiem jest Chris, który także odziedziczył po tacie spore zdolności muzyczne.

Zajmuje się on aktorstwem i podkreśla, że tata jest dla niego olbrzymim wsparciem. Swój talent wokalny miał okazję zaprezentować w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Okazuje się, że na komunii Chrisa śpiewał jego tata, czym wprawił w osłupienie wszystkich zgromadzonych w kościele.

Krzysztof Cugowski.jpg
Krzysztof Cugowski, fot. KAPiF
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego