Lifestyle.Lelum.pl > Konferencja

Konferencja

konferencja
31.08.2021 14:00 Konferencja prasowa premiera, ministra zdrowia i ministra spraw wewnętrznych i administracji

Około godziny 12 rozpoczęła się konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Kamińskiego. Na godzinę 11 zaplanowane było posiedzenie rządu. Dziś rząd miał zająć się projektem uchwały o skierowaniu do prezydenta wniosku o wprowadzenie stanu wyjątkowego w części województw podlaskiego i lubelskiego.

mateusz morawiecki
17.06.2021 12:33 Konferencja Mateusza Morawieckiego nt. projektu strategii demograficznej

Po godzinie 10 rozpoczęła się konferencja nt. projektu strategii demograficznej, w której udział biorą premier Morawiecki, pełnomocniczka rządu ds. demografii Barbara Socha i minister rodziny Marlena Maląg. Nasza strategia ma wzmocnić Polskę, tak trzeba po prostu powiedzieć – powiedział szef rządu. Będziemy robili wszystko, żeby inne polityki – mieszkaniowa, podatkowa, związana z programem rolnym – zbiegały się w punkcie o nazwie wsparcie dla polskich rodzin – mówił Morawiecki.

BENEDYKT XVI
19.05.2021 15:25 Konferencja Szefa KPRM. ,,W najbliższą niedzielę ze szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym zostanie wypisany ostatni pacjent”

W środę po godzinie 12 rozpoczęła się konferencja Szefa KPRM i dra Artura Zaczyńskiego. W najbliższą niedzielę ze szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym zostanie wypisany ostatni pacjent – powiedział Michał Dworczyk. Dworczyk dodał, że działalność szpitala zostanie zawieszona. Zostanie zdemontowana tylko część wyposażenia, tak aby w przypadku wystąpienia czwartej fali koronawirusa w Polsce szybko można było przywrócić działalność placówki.

szczepionka
26.04.2021 13:07 Trwa pilna konferencja pełnomocnika rządu. Fatalne wiadomości dla Polaków

O godzinie 11 rozpoczęła się konferencja Michała Dworczyka, szefa kancelarii premiera, pełnomocnika rządu do spraw szczepień. Przekroczyliśmy 10,3 miliona wykonanych szczepień – powiedział. Jest jednak zła wiadomość. Dworczyk mówił o konsekwencjach opóźnień w dostawie szczepionek. Opóźnienia w dostawach przełożą się na realizację programu szczepień – usłyszeliśmy.

Wyniki wyborów
15.06.2020 10:24 Niewyobrażalne sceny na konferencji Andrzeja Dudy. Doszło do ataku, mogło skończyć się tragicznie

ZOBACZ ZDJĘCIA: Screen z transmisji na żywo facebook.com/Andrzej Duda Wpis Andrzeja Dudy, umieszczony po konferencji, nie spodobał się aktywistom. ZOBACZ TEŻ: Zadziwiająca awantura tuż po Wiadomościach TVP. Prowadzący nie wytrzymał Są ofiary i setki rannych. Porażająca tragedia na autostradzie. Światowe media są wstrząśnięte doniesieniami z Chin Do doniczki wsypała szczyptę popularnej przyprawy. Niewiarygodne, jak szybko pojawiły się efekty Do sieci trafiło smutne nagranie z udziałem syna Zenka Martyniuka. Gwiazdor disco polo nie będzie zadowolony Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ma nową ukochaną. W komentarzach burza: „Brak słów na faceta Lekarze alarmują, groźny nowotwór jest często mylony z łuszczycą lub alergią. Łatwo zignorować pierwsze objawy Źródło: Facebook.pl Jedna z dziewczyn została nawet uderzona łokciem w twarz i to kilkakrotnie. Na całą sytuację organizatorzy reagowali z dużym opóźnieniem. Z relacji na Facebooku wynika, że policja natomiast lekceważyła to, co się dzieje, twierdząc, że nic nie widzą. –Nie chcemy żyć w Polsce, w której bije się dzieci za to, że zależy im na Ziemi. Nie chcemy żyć w Polsce, której nie zależy na nas – czytamy. Zwyzywani aktywiści Jak czytamy na facebookowym profilu poznańskiego Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, sytuacja była naprawdę poważna. Młodzież miała zostać zwyzywana m.in. od ciot, Warszawskich ped***w, gówniarzy, sldowców. Aktywiści nie czuli się bezpiecznie. Grożono im i spluwano na nich. Doszło nawet do wielokrotnych szarpanin. Młodzież była popychana i pociągana. Andrzej Duda i jego ostatnie wystąpienie budzą wiele emocji. Do sytuacji doszło 13 czerwca w Opolu, na konferencji prezydenckiej. To właśnie tam aktywiści z Młodzieżowego Strajku Klimatycznego zostali zaatakowani. Tuż po spotkaniu prezydent opublikował na swoim Twitterze wpis, który ich zdaniem nie był na miejscu i pozostawił niesmak. Konferencja obecnego prezydenta RP, która 13 czerwca miała miejsce w Opolu, nie przebiegła spokojnie. Pojawiła się na niej poznańska młodzież, której zależy na losie naszej planety. Mieli przy sobie transparent z napisem A co z klimatem? Czy Andrzej Duda powinien stanowczo zareagować? Został wyleczony z koronawirusa. Rachunek ze szpitala sprawił, że prawie dostał zawału Alarm dla wszystkich od FSA. Mylił się każdy, przenigdy nie myj mięsa z kurczaka przed gotowaniem Oburzające słowa Anny Kalczyńskiej wywołały lawinę komentarzy. Kolejna wpadka prowadzącej DDTVN Andrzej Duda lekceważy sytuację? Jak wynika z doniesień aktywistów, wpis ma niewiele wspólnego z prawdą i rzeczywistą sytuacją. Nie wiemy jednak, czy sam prezydent wiedział o tym, co działo się podczas spotkania. Po konferencji Andrzej Duda na swoim Twitterze opublikował następująco brzmiący wpis: – Świetny dzień. Brzeg, Opole i Głogówek. Polska jest wspaniała. Piękne miasta, doskonała atmosfera. Dziękuje jeszcze raz wszystkim uczestnikom spotkań ze mną! Pozdrowienia.

Andrzej Duda
20.04.2020 16:06 Przyszłość 500 plus i podwyższenie wieku emerytalnego. Prezydent Andrzej Duda wyjawił szczegóły

10 maja 2020 r. pomimo panującej pandemii koronawirusa mogą odbyć się wybory. Choć opozycja naciska na zmianę terminu, wszystko wskazuje na to, że nie dojdzie do ich przesunięcia. Prezydent Andrzej Duda podczas swojej dzisiejszej konferencji jasno zaznaczył swoje plany wobec 500 plus i wieku emerytalnego.500 plus i podwyższenie wieku emerytalnego wobec zbliżających się wyborów stoją pod znakiem zapytania. Czy dojdzie do likwidacji finansowego programu wsparcia rodzin? Czy możemy się spodziewać podwyższenia wieku emerytalnego? Andrzej Duda zdradził swoje plany.