Klimat

kobieta
14.08.2021 18:09 Żona Piotra Kraśki zwróciła się do swoich obserwatorów: „To wezwanie do pilnego działania!”

Nie tylko Piotr Kraśko zajmuje się tematami, które są bardzo ważne i kluczowe dla Polaków. Także jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko, często porusza pilne kwestie. Tym razem jest załamana, a swoimi odczuciami podzieliła się na Instagramie. Piotr Kraśko i Karolina mają prześliczne dzieci. Cała rodzina bardzo się kocha. Także dlatego żona znanego dziennikarza postanowiła zaapelować w swoich mediach społecznościowych do jej czytelników. Bardzo martwi się o los dzieci.

papież Franciszek
11.10.2020 19:07 Dramatyczny apel papieża Franciszka. „Mamy przed sobą niewiele lat”

Papież Franciszek na specjalnie przygotowanym wystąpieniu miał dla świata pilne słowa do przekazania. Jego dramatyczny apel wstrząsnął ogromną częścią społeczeństwa. Głowa Kościoła katolickiego poruszyła naprawdę ważny i aktualny problem, mało kto na świecie może się z nim nie zgodzić. Prymas Italii podał fakty, które mogły zaniepokoić niejednego. Mamy przed sobą niewiele lat.Papież Franciszek postanowił zabrać głos w ważnej dla nas sprawie. Wszystko zostało powiedziane na specjalnej konferencji prasowej, na której głowa Kościoła przedstawiła m.in. przykładowe sposoby działania.

obostrzenia
19.09.2020 19:55 Wszystko zacznie się lada moment. Przestrzegają przed ogromnym niebezpieczeństwem, pilne wieści z zachodu Polski

Polska: z zachodniej części kraju płyną pilne wiadomości i niezwykle ważny apel, który powinien dotrzeć do każdego z nas. Przestrzegają przed ogromnym niebezpieczeństwem, a wszystko zacznie się lada moment, bo już za kilka dni. Na ulicach kraju będzie pełno policji. Jak się okazuje, jeżeli nic się nie zmieni, cały świat musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami.25 września Polska przeżyje wielki wstrząs, miliony ludzi da o sobie znać. Niosą oni ze sobą ważne przesłanie, na które coraz więcej osób zwraca uwagę. Informacje płyną z zachodu, ale może się to rozejść na cały kraj.

dziewczynka
26.11.2019 15:51 Dziewczynka na zdjęciu sprzed 121 lat poraziła internatów. Zauważyli w jej wyglądzie niezwykłą rzecz

Dziewczynka sprzed ponad wieku uchwycona na zdjęciu wygląda w bardzo szczególny sposób. W Internecie pojawiło się wiele teorii spiskowych na temat tego, co oznacza to dla naszych czasów. Przyjrzyjcie jej się dokładnie i zwróćcie uwagę, czy nie dostrzegacie w tej twarzy zaskakującego podobieństwa do kogoś dobrze wam znanego? Zdjęcie z 1898 roku przykuło ostatnio uwagę wszystkich Internautów. Szczególnie jedna osoba na nim – dziewczynka patrząca się w stronę aparatu, wydaje się szczególna. Nie trzeba długo się jej przyglądać, żeby dojść do wniosku, że do złudzenia przypomina znaną na całym świecie nastoletnią aktywistkę klimatyczną, pochodzącą ze Szwecji Gretę Thunberg.