Lifestyle.Lelum.pl > Kaja Paschalska

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska bardzo się zmieniła, odkąd debiutowała w „Klanie”, fot. kadr z serialu „Klan” prod. TVP, KAPiF
25.02.2024 19:34 Tak wygląda Kaja Paschalska? W sieci zawrzało, piękne nowe zdjęcia

Kaja Paschalska zyskała sławę dzięki roli Oli Lubicz w popularnej telenoweli „Klan”. Młodziutka wówczas aktorka miała zaledwie 11 lat, gdy zaczęła wcielać się z ekranować córkę Krystyny i Pawła, czyli Tomasza Stockingera i Agnieszki Kotulanki. Choć może być ciężko w to uwierzyć, dziś Kaja Paschalska ma już 38 lat i od czasu swojego debiutu zmieniła się nie do poznania. 

Kaja Paschalska
31.07.2022 21:28 Kaja Paschalska nie przypomina już pyzatej Oli z „Klanu”. Wiemy, co dzieje się z nią dzisiaj

Kaja Paschalska od 1997 roku gra Olę Lubicz w serialu „Klan”. Gdy widzowie po raz pierwszy zobaczyli ją na ekranach, aktorka była jeszcze małą dziewczynką z burzą włosów na głowie. Dziś jest jednak kompletnie nie do poznania. Chociaż większość z nas kojarzy Kaję Paschalską z serialu „Klan”, to gwiazda może pochwalić się większą liczbą osiągnięć. 36-letnia aktorka raz na jakiś czas zdradza kulisy swojego życia w sieci. Wiele osób mogłoby jej jednak nie poznać.

koala
15.01.2022 15:34 Wspomnienia o Agnieszce Kotulance poruszają do łez. Paschalska opowiedziała kilka faktów

Agnieszka Kotulanka odeszła blisko cztery lata temu. Uwielbiana aktorka przez lata zmagała się z chorobą alkoholowa, co było przyczyną uśmiercenia kreowanej przez nią postaci w kultowym „Klanie”, jak również wycofania się z życia publicznego. W związku ze zbliżającą się rocznicą śmierci artystki na wspomnienie zdecydowała się Kaja Paschalska, która przez lata wcielała się w jej serialową córkę.

kaja paschalska
29.01.2021 09:49 Gwiazda TVP poparła Strajk Kobiet. „Nie boisz się, że wylecisz?”, odpowiedziała stanowczo

Gwiazda TVP Kaja Paschalska zadeklarowała swoje poparcie dla Strajku Kobiet. Wiele osób podziwia jej odwagę, ponieważ w ten sposób aktorka jawnie sprzeciwiła się swojemu pracodawcy. Niektórzy zaniepokojeni fani obawiają się nawet, czy ich ulubienica nie zniknie w najbliższym czasie z anteny. Kaja postanowiła odnieść się do tych spekulacji. Jej odpowiedź była zdecydowana i mocna. Jasno przedstawiła swoje stanowisko. Kaja Paschalska nie boi się wyrażać swojej opinii na tematy społeczne. Tym razem poparła Strajk Kobiet.