Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wspomnienia o Agnieszce Kotulance poruszają do łez. Paschalska opowiedziała kilka faktów
Kamil Olek
Kamil Olek 15.01.2022 15:34

Wspomnienia o Agnieszce Kotulance poruszają do łez. Paschalska opowiedziała kilka faktów

koala
instagram.com/bikebug2019

Agnieszka Kotulanka odeszła blisko cztery lata temu. Uwielbiana aktorka przez lata zmagała się z chorobą alkoholowa, co było przyczyną uśmiercenia kreowanej przez nią postaci w kultowym „Klanie”, jak również wycofania się z życia publicznego. W związku ze zbliżającą się rocznicą śmierci artystki na wspomnienie zdecydowała się Kaja Paschalska, która przez lata wcielała się w jej serialową córkę.

Agnieszka Kotulanka we wspomnieniach Kai Paschalskiej

W rozmowie z redakcją Jastrząb Post piosenkarka przyznała, że przez lata wspólnej pracy mimo wszystko zdążyła poznać Kotulankę prywatnie.

– Aga była jedyna w swoim rodzaju. Miała niesamowite poczucie humoru. Była taką osobą, której nie da się zapomnieć. Na pewno nam wszystkim jej brakuje – powiedziała.

Kaja dodała także, że na początku kariery Agnieszka Kotulanka była dla niej ogromnym wsparciem.

– Kiedy byłam bardzo młodą dziewczynką, a Agnieszka była już aktorką z wieloletnim doświadczeniem, to pomagała mi w bardzo wielu kwestiach i dawała mi różne wskazówki. Miała w sobie naprawdę bardzo dużo ciepła – ujawniła.

Paschalska dodała także, że mimo lat, które upłynęły od śmierci serialowej matki, dalej jest jej przykro. Niezmienna jest również jej refleksja.

To straszna i bezsensowna strata – zakończyła.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kim jest żona Szymona Hołowni? Ma pracę, którą w Polsce wykonuje zaledwie kilka kobiet
  2. Szklanki Magdy Gessler w Biedronce. Ile kosztują i do kiedy można kupić?
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić