Lifestyle.Lelum.pl > Julia Von Stein

Julia Von Stein

Julia von Stein
30.05.2024 10:15 Ojciec Królowej życia ma zakład pogrzebowy. To ląduje na jego stole

Julia von Stein zyskała ogromną popularność dzięki swojemu udziałowi w licznych programach TTV. Widzowie najbardziej mogą kojarzyć ją z show “Królowe życia”, gdzie charyzmatyczna blondynka opowiedziała więcej o swojej rodzinie. Niesamowite, czym zajmuje się jej tata.

Julia von Stein Damy i Wieśniaczki
24.02.2024 18:27 Julia von Stein w żałobie. Odeszła Gosia z "Dam i wieśniaczek"

Julia von Stein znana jest z programów emitowanych przede wszystkim na antenie TTV. Występowała między innymi w “Królowych życia” oraz “Damach i wieśniaczkach”. To w tym drugim formacie poznała osoby, które do dziś nazywa swoją drugą rodziną. W ostatnim czasie celebrytka przeżyła trudne chwile. Dziś poinformowała o śmierci pani Gosi.

Julia Von Stein
07.11.2022 10:57 „Damy i wieśniaczki”: Julia Von Stein wzięła mamę i babcie i wróciła na wieś do „drugiej rodziny”

Julia Von Stein w programie „Damy i wieśniaczki” spotkała sympatyczną rodzinę, która, choć nie ma milionów na koncie okazała jej ogromne serce. Niedawno wraz z bliskimi odwiedziła poznanych przyjaciół. Hit TTV cieszy się ogromną popularnością ze względu na kontrast pomiędzy dwiema głównymi bohaterkami. „Dama” żyjąca na co dzień w luksusach musi poradzić sobie z urokami wiejskich realiów. „Wieśniaczka” ma natomiast kilka dni, by odnaleźć się w ciągłym pośpiechu wielkiego miasta.