Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Julia von Stein w żałobie. Odeszła Gosia z "Dam i wieśniaczek"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.02.2024 18:27

Julia von Stein w żałobie. Odeszła Gosia z "Dam i wieśniaczek"

Julia von Stein Damy i Wieśniaczki
Instagram @julia_von_stein

Julia von Stein znana jest z programów emitowanych przede wszystkim na antenie TTV. Występowała między innymi w “Królowych życia” oraz “Damach i wieśniaczkach”. To w tym drugim formacie poznała osoby, które do dziś nazywa swoją drugą rodziną. W ostatnim czasie celebrytka przeżyła trudne chwile. Dziś poinformowała o śmierci pani Gosi.

Julia von Stein zasłynęła dzięki telewizji

Programy rozrywkowe przedstawiające losy i życie osób pochodzących z różnych warstw społecznych cieszą się olbrzymią popularnością. Niezwykle chętnie widzowie oglądają, jak funkcjonują ci, którym poszczęściło się, jeśli chodzi o stan konta. Dlatego właśnie takie produkcje jak “Królowe Życia”, “Diabelnie boskie” czy “Damy i wieśniaczki” oglądają tak ogromne rzesze osób. W ten sposób telewizja wypromowała wiele osobistości medialnych, które kontynuują karierę na wielu innych płaszczyznach.

Do tych osób należy między innymi Julia von Stein, właściwie Katarzyna Julii Steinhoff, którą telewidzowie poznali za sprawą właśnie “Królowych życia”. Kobieta pracuje w rodzinnym biznesie, a dokładniej w domu pogrzebowym, gdzie projektuje trumny i przygotowuje ciała do pochówku. Współczesne rozwijanie kariery medialnej nie było jednak dla niej rzutem na głęboką wodę, bowiem już dekadę temu celebrytka stawiała pierwsze kroki jako reporterka.

Wiele osób nazywa ją „patologią”. Co na to Dagmara Kaźmierska? Nowe wieści ws. śmierci Gabriela Seweryna. Prokuratura ogłasza

Julia von Stein wystąpiła w "Damach i wieśniaczkach"

Influencerka ma za sobą również występ w emitowanym na antenie TTV programie rozrywkowym “Damy i wieśniaczki”. Format polega na swego rodzaju zamianie ról, gdzie dziewczyna z tak zwanych “wyższych sfer” wyjeżdża na wieś, spróbować się w ciężkiej, fizycznej pracy. Ta druga z kolei dotknie luksusu wśród drapaczy chmur, drogich ubrań i kosmetyków. 

W jednym z odcinków programu zobaczyliśmy Julię von Stein, która zamieniła się na życia z Jolantą, mieszkającą na co dzień w okolicach Tarnowa. Tam “dama” złapała dobry kontakt z mamą “wieśniaczki”, Gosią, a ta relacja przetrwała dłużej i została przeniesiona również na grunt prywatny. Niestety, dziś media obiegła wstrząsająca informacja.

ZOBACZ TEŻ: Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony. “Zaczynają się lekkie objawy psychozy”

Julia von Stein w żałobie!

Małgorzata, mama Joli z “Dam i wieśniaczek”, zachorowała na raka. Wczorajszego popołudnia Julia von Stein poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że kobieta jest w krytycznym stanie, a celebrytka pojechała do Tarnowa, aby się z nią pożegnać.

"Dostałam telefon od Jolki, że mama, czyli Gosia, którą znacie z programu "Damy i wieśniaczki" jest w krytycznym stanie. Pielęgniarki prosiły, żeby przyjechać i się pożegnać. Wsiadłam w samochód i dojeżdżam do Tarnowa. Gosia już od kilku dni była w bardzo poważnym stanie. Lekarze powiedzieli jej, że zostało jej trzy miesiące życia maksymalnie"

- relacjonowała Julia von Stein na swoim Instagramie.

Dziś, 24 lutego, celebrytka poinformowała, że pani Małgorzata przegrała nierówną walkę z nowotworem. Informację o śmierci kobiety przekazała poprzez swoje media społecznościowe. W innych publikacjach zamieszczonych na InstaStories w ciągu ostatniej doby Julia von Stein napisała między innymi, że najlepszym prezentem, jaki otrzymała od stacji TTV, była możliwość poznania rodziny pani Gosi.

julia von stein smierc.png
Źródło: Instagram @julia_von_stein