Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak dziś wygląda i co robi Julia Królikowska?
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 08.01.2022 22:12

Jak dziś wygląda i co robi Julia Królikowska?

Julia Królikowska
Fot. kadr z serialu „Klan” / Youtube.com / serialetvp

Julia Królikowska zadebiutowała na ekranach, gdy miała zaledwie 2 tygodnie. Widzowie pokochali ją za rolę Kasi Lubicz w kultowym polskim serialu „Klan”. Dziś Julia poszła zupełnie inną ścieżką kariery i nie wykorzystuje swojej popularności.

Serialowa Kasia Lubicz ma 22 lata i najwyraźniej nie ma zamiaru kontynuować swojej kariery aktorskiej.

Co robi dziś Julia Królikowska?

Julia Królikowska wbrew tradycji rodzinnej nie zamierza wiązać swojej przyszłości z show-biznesem. 22-latka jest studentką czwartego roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

We wrześniu 2021 roku Julia wyszła za mąż za 32-letniego Jakuba Piotra Nowakasportowca, wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski w biegach średniodystansowych oraz długich. Piotr jest także biznesmenem, a także prezesem fundacji, która od lat bierze udział w organizacji Festivalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju.

Para pobrała się w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie z daleka od blasku fleszy. Relacje z wydarzenia publikowali jednak w sieci bliscy Julii – m.in. jej brat Antek Królikowski i mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska. W dniu ślubu państwo młodzi podróżowali białym porsche cabrio. Julia ubrana była w białą skromną suknię, która korespondowała z wystrojem wesela utrzymanego w rustykalnym stylu.

Poznalibyście serialową Kasię Lubicz?

Zobacz zdjęcia:

Zobacz wideo:

Źródła: viva.pl, 4fun.tv

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie