Lifestyle.Lelum.pl > Jessica Mercedes

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes
04.12.2023 15:28 Jess patrzy w przyszłość w Uber Taxi razem z... Wróżbitą Maciejem

Jessica Mercedes znana ze swojego zamiłowania do ezoteryki z okazji Andrzejek postanowiła sprawdzić co los jej przyniesie. Szczęście się do niej uśmiechnęło, ponieważ tarota postawił jej sam Wróżbita Maciej.  

Jessica Mercedes: Kinga Rusin dosadnie skrytykowała blogerkę. O co poszło?
06.02.2019 12:05 Kinga Rusin skrytykowała Jessikę Mercedes. Co zrobiła blogerka?

Jessica Mercedes: Kinga Rusin nie zostawiła na blogerce suchej nitki. O co poszło? Nie po raz pierwszy dziennikarka wdała się konflikt z tego powodu… Przesadza? A może jest wierna swoim wartościom? Wojenki i kłótnie w social mediach są już właściwie stałą częścią świata show-biznesu. Raz na jakiś czas słyszymy o kolejnych gwiazdach, które wdały się w kłótnię w komentarzach albo dosadnie skrytykowały kolegę czy koleżankę po fachu. Jedną z takich osób jest Kinga Rusin. Dziennikarka TVN ma wyrobione zdanie na kwestię praw zwierząt i ekologii, czym niejednokrotnie dała wyraz na forum publicznym. Tym razem oberwała Jessica Mercedes. Kinga Rusin dała do zrozumienia, że pewne zdjęcie blogerki nie powinno nigdy zostać opublikowane. Co ją tak oburzyło?

jesisca mercedes
13.12.2018 16:29 Jessica Mercedes założyła NOWĄ markę! Poszerza modowe imperium

Jessica Mercedes to ikona stylu w modowej branży. Znana blogerka udowodniła, że do prowadzenia konta na Instagramie można podejść równie poważnie, co do zarządzania dużą firmą. Jessica jest już właścicielką jednej marki, a teraz przyszła kolej na następną. Ta utalentowana, młoda kobieta ma nie tylko modowy zmysł, ale i biznesowy! Blogerka uważa, że własna marka to dla niej droga do wolności artystycznej. Jakie ubrania będzie sprzedawać Jessica Mercedes? Wszystkiego dowiecie się poniżej.

Jessica Mercedes
27.07.2018 16:27 Jessica Mercedes jest w ciąży?! To zdjęcie mówi wiele

Jessica Mercedes na swoim Instagramie ma ponad 900 tys. fanów. Ostatnie zdjęcie, które wrzuciła, wywołało gorącą dyskusję. Czy popularna blogerka jest w ciąży? Zdjęcie, które wywołało poruszenie zostało okraszone podpisem – And the next chapter begins (tłum. Zaczyna się nowy rodział).

jessica mercedes
18.06.2018 14:47 Styl gwiazd – Jessica Mercedes

Jessica Mercedes znana w internecie jako Jemerced, to jedna z topowych modowych influencerek w Polsce. Jej styl został doceniony przez pisma modowe w Polsce i za granicą. Jessica miała nawet swoją sesję zdjęciową do Vogue Russia. Teraz pod lupę wzięliśmy jej aktualny styl, możemy być dumni? Jessica urodziła się w Niemczech, ale wychowała i przez większość życia mieszkała w Poznaniu. Od kilku lat wynajmuję mieszkanie w Warszawie, a ostatnio na jej kanale YouTube mogliśmy cieszyć się razem z nią, kupnem spektakularnego mieszkania. Jemerced powstało w 2010 roku, gdy blogerka była jeszcze w liceum. Od tego czasu minęło 8 lat, a blogerka i jej biznes niesamowicie się rozwinęły. Bez żadnych wątpliwości możemy powiedzieć, że dziś Jessica jest jedną z najważniejszych blogerek modowych w Polsce. W 2017 roku, swoją premierę miała jej marka odzieżowa MOIESS. W sklepie online możemy kupić starannie zaprojektowane stroje kąpielowe, które według założycielki odpowiednie są do wszystkich rodzajów figur. Teraz Jessice możemy podziwiać na najnowszej okładce magazynu InStyle Polska.

Maffashion
06.04.2018 17:34 Co ona sobie zrobiła?! Ogromna metamorfoza Maffashion. „Tak, zrobiłam to”

Maffashion wraz z nadchodzącymi ciepłymi dniami postanowiła odświeżyć swoją fryzurę. Skróciła i rozjaśniła swoje włosy, a wszystkie etapy spektakularnej metamorfozy relacjonowała na swoim Instagramie. Tym razem Jessica Mercedes jej nie wyprzedziła! Blogerka modowa już kiedyś z płaczem żaliła się swoim obserwatorom, że jej koleżanka po fachu – Jessica Mercedes, ukradła jej pomysł na fryzurę i szybciej niż ona skróciła swoje włosy. Na Julii Kuczyńskiej mocno się to odbiło i jak zapewniała w relacji na żywo, bardzo długo rozmawiała z JEMERCED na temat jej skandalicznego zachowania. – Wczoraj bardzo byłam zdenerwowana i bardzo przerażona samym faktem, że coś, co planowałam od dłuższego czasu i co chciałam Wam pokazać na fajnym video – to nagle Jess skróciła włosy! I moim zmartwieniem jest, że jejku, będą nas porównywać, masakra, już tego nie robię. I tak nie powinno być. Porozmawiałam z Jessiką. Miałyśmy naprawdę długą rozmowę – wyznała zrozpaczona Maff. Całe szczęście, że tym razem zmiana szafiarki się udała i mogła ją zrelacjonować na swoim Instagramie.

jessica mercedes
20.03.2018 15:53 Jessica Mercedes wygląda jak mężczyzna?! Fani twierdzą, że to konsekwencje operacji

Jessica Mercedes zawsze może liczyć na grono swoich oddanych fanów. Po operacji jedni zasypują ją pytaniami na temat zdrowia, inni pozytywnie komentują zmianę jej wyglądu. Niektórzy jednak uszczypliwie dodają, że blogerka wygląda teraz jak mężczyzna. Jessica Mercedes, słynna polska blogerka modowa, przeszła niedawno poważną operację szczęki, dzięki której będzie mogła pożegnać się z krzywym zgryzem. Celebrytka faktycznie bardzo się zmieniła. Nie ukrywa, że przez dietę zalecaną po zabiegu, bardzo schudła. Operacja miała też duży wpływa na zmianę kształtu jej twarzy.