Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jess patrzy w przyszłość w Uber Taxi razem z... Wróżbitą Maciejem
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 04.12.2023 15:28

Jess patrzy w przyszłość w Uber Taxi razem z... Wróżbitą Maciejem

Jessica Mercedes
Screen z instagram.com/jemerced/?hl=pl

Jessica Mercedes znana ze swojego zamiłowania do ezoteryki z okazji Andrzejek postanowiła sprawdzić co los jej przyniesie. Szczęście się do niej uśmiechnęło, ponieważ tarota postawił jej sam Wróżbita Maciej.  

Jessica Mercedes i jej astro podróż

Blogerka modowa na swoim kanale dosyć często porusza tematy astrologiczne i ezoteryczne. Czołowa Polska zodiakara zawędrowała więc na Andrzejkowy event organizowany przez markę Uber ubrana w obłędne, fioletowe futro i kabaretki. Tam czekało na nią wiele atrakcji, w tym przejażdżka luksusowym Austin Princess. W środku czekał na nią Wróżbita Maciej ze swoimi kartami tarota. 

Jessica zrelacjonowała swoją astro podróż na Instagramie. Pokazała również karty, które do niej przemówiły. Jesteście ciekawi co przyszłość przyniesie Jessice?

J. Mercedes insta.jpg
Screen z instagram.com/jemerced/?hl=pl

Przejażdżki z wróżbitami

Od czwartku warszawiacy mogli doświadczyć wróżbiarskiej sesji, siedząc na tylnym siedzeniu wyjątkowego auta, podczas przejażdżki po ulicach Warszawy. W stawianie tarota oraz przepowiadanie przyszłości zaangażowali się najwięksi polscy ambasadorzy ezoterycznego świata, czyli: Wróżbita Maciej, Wizjonerka Salomea, Pola Godot, Negatywnie Optymistyczny oraz Wróżbita Filip. Z bezpłatnych atrakcji skorzystać mógł każdy, kto odwiedził w samym centrum stolicy andrzejkową strefę „Uber Wróż!”

Osada wróżbitów w samym sercu miasta

Wyjątkowa strefa “Uber Wróż!” służyła przede wszystkim zapisom na przejażdżkę z wróżbitami, ale poza tym oferowała szereg innych atrakcji. W przypominającym osadę wróżbitów miejscu można było m.in. sprawić, by tradycji stało się zadość i przelać wosk przez dziurkę od klucza, a także odwiedzić z aparatem jedyny w swoim rodzaju wróżbiarski powóz i zdobyć zniżki na przejazdy z aplikacją Uber.  

Materiał powstał we współpracy z partnerem