Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jessica Mercedes wygląda jak mężczyzna?! Fani twierdzą, że to konsekwencje operacji
Patrycja Staszczyk
Patrycja Staszczyk 20.03.2018 15:53

Jessica Mercedes wygląda jak mężczyzna?! Fani twierdzą, że to konsekwencje operacji

jessica mercedes

Jessica Mercedes zawsze może liczyć na grono swoich oddanych fanów. Po operacji jedni zasypują ją pytaniami na temat zdrowia, inni pozytywnie komentują zmianę jej wyglądu. Niektórzy jednak uszczypliwie dodają, że blogerka wygląda teraz jak mężczyzna.

Jessica Mercedes, słynna polska blogerka modowa, przeszła niedawno poważną operację szczęki, dzięki której będzie mogła pożegnać się z krzywym zgryzem. Celebrytka faktycznie bardzo się zmieniła. Nie ukrywa, że przez dietę zalecaną po zabiegu, bardzo schudła. Operacja miała też duży wpływa na zmianę kształtu jej twarzy.

Jessica Mercedes wygląda jak mężczyzna?!

Większość fanów wspiera blogerkę w tym trudnym dla niej czasie, jakim jest rekonwalescencja po zabiegu. Gwiazda dopiero niedawno zdecydowała się na pokazanie swojej twarzy. Niektórzy złośliwi internauci zwrócili jednak uwagę na inny szczegół… jej dekolt! Stwierdzili, że przez utratę wagi związaną z operacją, ten stał się bardziej męski.

Jeju ale dlaczego klatka piersiowa wyszła Ci jak u mężczyzny ??? Strasznie dziwnie to wygląda Nie chudnij już bo zaraz znikniesz – komentuje internautka.

– A gdzie Twoje duże piersi? – dodaje inna fanka.

Rzeczywiście wcześniej Jessica miała niemal idealną sylwetkę. Mogła pochwalić się sporym biustem, szczupłymi nogami i wąską talią. Tak duża utrata wagi w jej przypadku wpłynęła na pewno na niekorzyść.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jabłczyńska się żali: „Jestem dyskryminowana za DZIECIĘCĄ twarz”
  2. Horoskop na 19.03-25.03. Jakie samopoczucie, co z karierą i jaki seks?
  3. Z mężem Gessler jest bardzo źle. Zabarykadował się w domu, nie wpuszcza nawet dzieci

Źródło: kozaczek.pl