Lifestyle.Lelum.pl > Janina Ochojska

Janina Ochojska

Janina Ochojska o swoim stanie zdrowia
20.02.2024 17:50 Janina Ochojska o swoim stanie zdrowia

Janina Ochojska w ostatnim czasie zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Teraz działaczka podzieliła się nowymi informacjami na temat swojego stanu. 

16.11.2021 16:38 Mocny komunikat Janiny Ochojskiej dot. użycia armatek wodnych na granicy

W ostatnich godzinach doszło do kolejnych dramatycznych scen przy granicy z Białorusią. Straż Graniczna była zmuszona do tego, by użyć armatek wodnych. Tę reakcję ostro skomentowała Janina Ochojska. Założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej zwróciła uwagę na to, jak niebezpieczne w skutkach mogą być takie działania wobec uchodźców.

Janina Ochojska
11.11.2021 20:48 Skandal po słowach Janiny Ochojskiej o Święcie Niepodległości

Janina Ochojska, jedna z najsłynniejszych polskich działaczek i polityczek, opublikowała na Twitterze post, który jest jeszcze mocniejszy, niż ostatni wpis Barbary Kurdej-Szatan o Straży Granicznej. Prawicowi dziennikarze są oburzeni. Co się stało? Ochojska to prezeska Polskiej Akcji Humanitarnej, działaczka opozycji demokratycznej w PRL, posłanka do Parlamentu Europejskiego. Nagrodzona m.in. Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski i Krzyżem Kawalerskim Orderu Legii Honorowej.

janina ochojska
09.07.2020 19:50 Janina Ochojska zabrała głos w ważnej sprawie. Od razu ją skrytykowano, odpowiedziała

Aktywistka, a obecnie także europosłanka postanowiła za pomocą Twittera wyrazić swoje zdanie w kwestii nadchodzących wyborów. Wyjaśniła, który kandydat zyskał jej poparcie, wymieniła także które punkty programu wyborczego przekonały ją do takiego wyboru. Janina Ochojska, mówiąc otwarcie o swoich poglądach, sprowadziła na siebie krytykę, na którą szybko odpowiedziała.Janina Ochojska, najbardziej znana i ceniona działaczka społeczna w Polsce postanowiła zabrać głos w największej dyskusji ostatniego czasu. Publiczna wypowiedź Ochojskiej sprowokowała do komentarzy wielu ludzi. Nie były to jednak słowa wsparcia, natychmiast odpowiedziała na krytykę.

Janina Ochojska
13.05.2020 17:01 Janina Ochojska pokonała raka piersi. Tak szczerych słów nikt się nie spodziewał, wyznała bolesną prawdę

Janina Ochojska dla wielu rodaków jest prawdziwą ikoną. Kobieta, która kieruje jedną z najbardziej znanych polskich organizacji pozarządowych, nie miała dotychczas łatwego życia. Całe szczęście powoli wychodzi na prostą. Janina Ochojska, prezeska Polskiej Akcji Humanitarnej poinformowała za pośrednictwem stacji TVN24, że pokonała chorobę, z którą walczyła już od dłuższego czasu. Teraz muszę zadbać o to, żeby wrócić do sił. Walka z rakiem – chemia, naświetlania – to wszystko zabiera bardzo dużo sił. Tak szczerych słów chyba nikt się nie spodziewał.

janina ochojska
08.05.2020 20:16 Zdjęcie chorej Janiny Ochojskiej poważnie zaniepokoiło fanów. Posypały się życzenia powrotu do zdrowia

Janina Ochojska od czasu zdiagnozowania choroby nie udziela się za często w mediach społecznościowych. Znana działaczka zrobiła jednak wyjątek i niedawno opublikowała zdjęcie w sieci, na którym pozuje bez peruki. Wszyscy fani życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia. Zdjęcie chorej działaczki, które ta opublikowała z okazji rocznicy powstania w Getcie Warszawskim, wywołało niepokój wśród jej fanów. Janina Ochojska już od dłuższego czasu zmaga się z poważną chorobą – zdiagnozowano u niej bowiem raka piersi. Od tego momentu kobieta zachęca do regularnych badań.