Lifestyle.Lelum.pl > Izabela Janachowsa

Izabela Janachowsa

Izabela Janachowska
14.05.2024 15:13 Wesele 2024. Ile dać do koperty? Janachowska mówi jasno

Wielu z nas mogło dostać zaproszenie na wesele. Sezon weselny zacznie się bowiem już niebawem. Często zastanawiamy się, ile włożyć do koperty. Kwota często jest uzależniona od stawki za talerzyk. Ta w dużych miastach często zaczyna się od 300 zł, a górna granica właściwie nie istnieje. Głos zabrała Izabela Janachowska? Taka kwota jej zdaniem będzie odpowiednia. 

Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska
18.07.2022 10:30 Miss Polski 2022: całe show skradły Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska. Ich ubiór uderzał w oczy

Cała Polska zwróciła uwagę na Nowy Sącz, gdzie odbywały się wybory Miss Polski 2022. Na scenie zachwycały również prowadzące: Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska. Panie wybrały zjawiskowe kreacje na ten wieczór. Amfiteatr od trzech dni skupiał na sobie uwagę ze względu na organizowane konkursy piękności: Miss Supranational 2022, Mister Supranational 2022 oraz Miss Polski 2022. Publiczność mogła oglądać prawdziwe piękności nie tylko z naszego kraju, ale również najbardziej odległych zakątków świata. Za organizację konkursów odpowiadał Polsat i to właśnie gwiazdy tej stacji wcieliły się w role prowadzących show. Na scenie nie zabrakło znanych nazwisk takich jak m.in.: Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska. Ostatnie z wymienionych zachwyciły widzów kreacjami.

Izabela Janachowska
29.01.2020 15:10 Izabela Janachowska zaliczyła wpadkę na własnym ślubie. Wszystkiemu winna była piękna suknia

Izabela Janachowska zaliczyła niemałą wpadkę na własnym ślubie. Jak sama przyznaje, wszystkiemu winna była piękna suknia, na którą się zdecydowała. W jednym z odcinków na swoim kanale YouTube opowiedziała o błędach, które popełniła w swojej ślubnej stylizacji. Ostrzega widzów, by pod żadnym pozorem nie zrobili tego samego. 33-latka uznawana jest za prawdziwą ekspertkę w tematyce ślubnej i weselnej. Pomimo tego, że dziennikarka jest prowadzącą I nie opuszczę cię aż do ślubu, w którym pomaga przyszłym małżonkom naprawiać wszelkie błędy, które mogłyby zrujnować ich wielki dzień… sama nie uniknęła kilku pomyłek. Po latach od ceremonii otwarcie o nich mówi i przestrzega widzów, by w tych kwestiach byli znacznie ostrożniejsi niż ona sama.