Iza

Pszczyna
07.11.2021 16:54 Dramatyczne fakty dot. szpitala w Pszczynie właśnie obiegły media

Pszczyna jest na ustach wszystkich, odkąd na światło dzienne wyszła informacja o śmierci 30-letniej Izabeli w tamtejszym szpitalu. Teraz na jaw wychodzą kolejne ponure fakty o placówce. Szpital w Pszczynie już nie raz pojawiał się w mediach w kontekście poważnych uchybień i skandalicznych sposobów traktowania pacjentów. Materiał o najgłośniejszych problemach placówki zrobiła kilka lat temu Gazeta Wyborcza.

m jak miłość
26.02.2021 20:38 ,,M jak miłość”: To koniec związku Izy i Marcina. Bohater ucieknie do Grabiny i zdecyduje się na rozwód

Niestety, to bardzo smutna wiadomość dla wszystkich fanów M jak miłość. Wygląda na to, że Marcin nie będzie chciał walczyć o ukochaną i podejmie decyzję o rozstaniu. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska prywatnie są w szczęśliwym związku, jednak w serialu sprawy potoczą się zupełnie inaczej. Widzowie M jak miłość będą zrozpaczeni informacją o rozwodzie uwielbianej pary. Wszystko wskazuje na to, że Bosacki dopnie swego i zniszczy małżeństwo Chodakowskich.

zdrada
22.10.2020 23:04 Iza: ”Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości”

Iza przyznała na jednym z forów internetowych, że od lat dorabia sobie, sprzątając rezydencje i apartamenty obrzydliwie bogatych ludzi. Niestety za ich luksusem kryją się bardzo smutne rzeczy. -Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości – przyznaje kobieta. Iza odważnie postanowiła powiedzieć o swoich przemyśleniach. Sprząta u bogaczy już wiele lat i zauważyła, że w większości luksusowych domów powtarza się jedna historia. Mimo że każdy z posiadaczy nieruchomości różni się od siebie, to ich sposób myślenia i zachowania okazuje się być identyczny.