Lifestyle.Lelum.pl > Irena Santor Choroba

Irena Santor Choroba

Irena Santor
28.02.2024 18:40 Kolejny raz w szpitalu. Smutne wieści o Irenie Santor

89-letnia Irena Santor w ostatnich latach boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiają jej dalsze występy na scenie. W ostatnim czasie wielka artystka po raz kolejny trafiła do szpitala, a jej stan budził niepokój fanów. Według relacji jej przyjaciółki, Santor musiała zmierzyć się z ogromnym bólem. Nie mogła dłużej zwlekać z operacją. Jak się po niej czuje?

Irena Santor trafiła do szpitala
19.02.2024 09:41 Irena Santor trafiła do szpitala. Operacja była KONIECZNOŚCIĄ!

Irena Santor znana ze swoich niezwykle urzekających przebojów i pięknego uśmiechu mimo zakończenia kariery, wciąż pozostaje aktywna. 89-letnia gwiazda estrady nie uczestniczy w wielu wydarzeniach kulturalnych w całym kraju. Teraz jednak musiała zadbać nie tylko o swój wizerunek, ale także o zdrowie. Dlaczego trafiła do szpitala?

Irena Santor
19.02.2019 17:03 Irena Santor mieszka w domu opieki. Chciała być bliżej męża

Irena Santor mieszka w domu opieki. Wielka legenda polskiej muzyki od wielu lat zmaga się z poważnym wiekiem, który niestety przeszkadza jej w normalnym funkcjonowaniu. Kiedy zachorowała jej druga połówka, koncerty i wszelkie inne wystąpienia publiczne już nie mogły być wpisywany w jej regularny grafik. Zdecydowała się na przeprowadzkę do miejsca, które oferuje kompleksową obsługę seniorom. Chciała być bliżej męża! Gwiazda polskiej piosenki rozrywkowej jest aktywna na scenie od wielu lat- w 1951 roku rozpoczęła swoją zawodową przygodą z muzyką. Po tak wyczerpującym okresie nagrywania kolejnych piosenek, może teraz spokojnie cieszyć zasłużony odpoczynkiem. Niestety, gwiazda nie ma potomstwa, które mogłoby się nią zaopiekować.

irena santor
09.03.2018 11:55 Irena Santor poważnie chora! Jest bardzo źle…

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Od lat jej głos zachwycał Polaków. Niestety, najnowsze doniesienia wskazują, że jest poważnie chora. Z tego względu też odwołała wszystkie koncerty.