Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Irena Santor trafiła do szpitala. Operacja była KONIECZNOŚCIĄ!
Alicja Kowalska
Alicja Kowalska 19.02.2024 09:41

Irena Santor trafiła do szpitala. Operacja była KONIECZNOŚCIĄ!

Irena Santor trafiła do szpitala
Irena Santor trafiła do szpitala, fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News; Pawel Wodzynski/East News

Irena Santor znana ze swoich niezwykle urzekających przebojów i pięknego uśmiechu mimo zakończenia kariery, wciąż pozostaje aktywna. 89-letnia gwiazda estrady nie uczestniczy w wielu wydarzeniach kulturalnych w całym kraju. Teraz jednak musiała zadbać nie tylko o swój wizerunek, ale także o zdrowie. Dlaczego trafiła do szpitala?

Niepokojące słowa Ireny Santor

W grudniu Irena Santor skończył 89 lat. Raczej nikt nie ma wątpliwości, że jest ona jedną z najbardziej znanych i cenionych wokalistek. Jej największe hity to “Już nie ma dzikich plaż”, “Ach, jak przyjemnie”, czy “Kawiarenki”. Santor dała się poznać nie tylko, jako wybitna piosenkarka, ale także niezwykle ciepła i sympatyczna osoba, patrząca z optymizmem na życie. 

Dlatego w styczniu, kiedy udzieliła wywiadu, wielu fanów było zaniepokojonych jej wypowiedzią. W rozmowie odniosła się do kwestii przemijania i tego, czy boi się swojego odejścia.

89-letnia Irena Santor w poruszającym wyznaniu: "Trudno się zgodzić na to, że przestanie się być" Fani Ireny Santor zasmuceni. Gwiazda podjęła trudną decyzję

Odejście Ireny Santor bolesne dla fanów

Piosenkarka do samego końca była niezwykle blisko swoich fanów, dlatego decyzja o przerwie w karierze tak mocno dotknęła wielu z nich. Irena Santor w 2023 roku zdecydowała się na zawieszenie występów i kariery. 

W ostatnim wywiadzie dla magazynu “Viva” zapytana została o kwestie przemijania. Czy piosenkarka boi się odejścia?

Wiem, że kiedyś trzeba odejść. I teraz poważnie mówiąc, bardzo się solidnie do tego przygotowuję.

Gwiazda zdradziła także, że z uwagą przygląda się młodemu pokoleniu, od którego czerpie inspiracje. 

Tęsknię za śpiewaniem. Oczywiście, że tęsknię! Ale to, co ofiarowuje mi teraz świat młodości, moich młodych kolegów jest bardzo intrygujące. (...) Nie zawsze się z tym zgadzam, nie zawsze umiałabym temu sprostać, ale chętnie chodzę na koncerty, doświadczam ich emocji

Teraz jednak gwiazda musi skupić się na zdrowiu.

EN_01606358_0015_Easy-Resize.com.jpg
Irena Santor jeszcze niedawno była okazem zdrowia, fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
 

Irena Santor trafiła do szpitala

Irena Santor mimo optymizmu, który jest wręcz zaraźliwy, niestety w ostatnim czasie mocno podupadła na zdrowiu. Piosenkarka trafiła do szpitala.  Okazuje się, że gwiazda boryka się z kamieniami w nerkach, które w tym momencie wymagały już interwencji chirurgicznej. Operacja więc była niezbędna, by Santor wróciła do zdrowia.

Jak wynika z informacji “Super Expressu” przekazanych przez osobę z otoczenia artystki, Irena Santor jest już po zabiegu i czuje się znacznie lepiej. Operacja była zaplanowana. 

Wszystko przebiegło pomyślnie. Irenka już odzyskuje siły i czuje się coraz lepiej.

EN_01593074_0037_Easy-Resize.com.jpg
Irena Santor trafiła na stół operacyjny, fot. Pawel Wodzynski/East News