Lifestyle.Lelum.pl > Imprezy

Imprezy

Roksana Węgiel, Kayah
24.05.2024 07:00 Polsat Hit Festiwal 2024: kiedy i gdzie oglądać? Jakie koncerty?

Polsat Hit Festiwal już niebawem. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie oraz gdzie je oglądać i kto wystąpi? Specjalnie dla Was zebraliśmy najważniejsze informacje.

Klaudia El Dursi
22.05.2024 21:40 Klaudia El Dursi wydała fortunę na Komunię! Syn miał królewskie przyjęcie

Sezon komunijny w pełni. Jedną z gwiazd, która przygotowała komunię dla swojej pociechy, jest Klaudia El Dursi. Celebrytka nie liczyła się z kosztami. Zdjęcia, które pojawiły się w sieci, szokują. To komunia czy wesele? 

dziewczyn
29.01.2019 17:20 Jak się NIE zachowywać w klubie? Porady

Jak się nie zachowywać w klubie? Kluby to rozrywka, której spróbowała chyba każda młoda osoba. Pamiętajmy jednak, że, mimo iż są to miejsca, w których panuje dość luźna atmosfera, panują w nich pewne zasady, których należy przestrzegać. Inaczej może się to skończyć bardzo nieprzyjemnie… Swego czasu kluby wyrastały w dużych i mniejszych miejscowościach jak grzyby po deszczu. Polska młodzież bardzo tłumnie zaczęła przybywać do tego typu lokali, co spowodowało, że ich prowadzenie stało się bardzo atrakcyjnym biznesem. Jak się nie zachowywać w klubie?

Jak zachowywać się na imprezie
25.12.2018 20:56 Jak zachowywać się na imprezie? Sprawdzone porady

Jak zachowywać się na imprezie? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że temat jest banalnie prosty i w tej materii nikt nie potrzebuje porad, bo wystarczy być sobą. Nie do końca. Jeśli chcemy być dobrze zapamiętani, musimy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Impreza to czas odpoczynku, który powinien nam pomóc zrelaksować się po ciężkim tygodniu. Problem rodzi się wtedy, gdy zamiast chwili wytchnienia i przyjemnych wspomnień, następnego dnia wstydzimy się za swoje zachowanie i dopada nas panika, której siłę potęguje kac. Jeśli jednak będziemy trzymać się pewnych zasad, nic takiego nas nie czeka.