Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Moje ukochane". Emilia Korolczuk dzień przed Walentynkami pokazała uroczy kadr
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 17.02.2023 07:06

"Moje ukochane". Emilia Korolczuk dzień przed Walentynkami pokazała uroczy kadr

Emilia Korolczuk
fot. Youtube/@ranczolaszki1545

Emilia Korolczuk to bohaterka programu ‘Rolnicy. Podlasie”. Jest sołtysem wsi Laszki. Ma 36 lat i prowadzi ranczo na którym sprzedaje produkty spożywcze własnej produkcji. 

Rolniczka aktywnie działa w sieci publikując wiele szczegółów ze swojego życia. Ostatnio podzieliła się z fanami świetnym prezentem.

Ranczo Emilii Korolczuk

Poza Facebookiem Emilię można znaleźć także na Youtubie, gdzie stara się jak najczęściej dodawać materiały wideo. Jej kanał zgromadził już przeszło 75 tysięcy subskrypcji i jest bardzo chętnie oglądany.

Najpopularniejszym filmem na jej kanale jest ten gdzie babcia Hela przygotowuje pączki. W wideo można znaleźć na nie przepis, a materiał został już obejrzany przeszło pół miliona razy. W sam raz na niedawny tłusty czwartek.

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" pokazał, co wyprawia w kuchni. Wszystkich aż zamurowało

Ser Emilii Korolczuk

Wiele komentarzy pod materiałami wideo pani Emilii jest bardzo pozytywna. Internauci zazdroszczą jej tak wielopokoleniowej rodziny, która zdaniem wielu jest przepisem na szczęśliwe życie.

Kilkanaście dni temu Emilia pochwaliła się tym, że udało jej się zrobić ser z mleka niebieskiej krowy. Czekała na ten moment naprawdę długo. Zapewnia, że jest rewelacyjny w smaku. Produkt jest już dostępny w sprzedaży na ranczu Emilii.

Prezent dla Emilli Korolczuk

Chwilę przed walentynkami rolniczka otrzymała prezent. Są to 2 kubki z podobiznami jej krów - Zosii i Arizony. Emilia jest zachwycona wykonaniem i opublikowała zdjęcie kubków na Facebooku.

Fanom bardzo przypadły one do gustu. W komentarzach można przeczytać:

Ktoś wykonał kawał dobrej artystycznej roboty. Bardzo pomysłowe dzieło. Wspaniała gospodyni o wielkim sercu to i prezent godny.

Jak to ładnie się naniosło,a mleczko na pewno smakuje lepiej.

 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania