Lifestyle.Lelum.pl > Emil Stępień

Emil Stępień

Doda
04.12.2022 14:40 Emil Stępień wyjaśnił internautce, co myśli o nowym związku Dody. Stanowcza odpowiedź uciszyła internautów

Doda wypoczywa wraz z nowym partnerem, a tymczasem Emil Stępień zabrał głos w sprawie byłej żony. Internautka zadała mu niedyskretne pytanie, pod spodem pojawiła się dyskusja. Producent stracił cierpliwość i jednym wpisem zamknął internautom usta. Emil Stępień i Dorota Rabczewska byli razem przez zaledwie 3 lata, a wieść o rozwodzie była jednym z największych zaskoczeń 2021 roku. A kiedy na jaw zaczęły wychodzić brudy z ich związku, całe media rozpaliły się od spekulacji i dyskusji. I choć wydaje się, że sprawa jest już dawno zamknięta, echa przeszłości znów dały o sobie znać. Z doniesień, które trafiały do mediów jasno wynikało, że wokalistka i producent nie rozstali się w zbyt zdrowej atmosferze, a wokół ich rozwodu rozrosły się mniejsze i większe afery.

doda
04.10.2021 20:18 Doda opublikowała oświadczenie: „Nie mogę wziąć odpowiedzialności za ten materiał filmowy”

Doda jakiś czas temu rozstała się z Emilem Stępniem, ale nikt nie myślał, że producent zrobi byłej partnerce coś takiego. Mężczyzna nie wpuścił jej i reżyserki filmu „Dziewczyn z Dubaju” do montażowni. Dorota Rabczewska jest producentką kreatywną filmu „Dziewczyny z Dubaju”, reżyserką – Maria Sadowska. Emil Stępień zakazał wpuszczać je do montażowni. Doda zamieściła na Instagramie relację na żywo z całego zajścia.

17.09.2021 19:47 Jarosław Jakimowicz spotkał się z mężem Dody

Jarosław Jakimowicz i Emil Stępień zostali przyłapani przez reporterów na wspólnym spotkaniu w centrum Warszawy. Czy producent filmowy o szemranej opinii szuka nowych kontaktów zawodowych poprzez dziennikarza Telewizji Polskiej? Emil Stępień zasłynął ostatnio nie tylko rozwodem z Dodą. Szczególnie głośno zrobiło się o nim w kontekście oskarżeń o molestowanie i oferty seksualne, jakie miał składać początkującym aktorkom (więcej TUTAJ). Warto dodać, że producent filmowy ma też na koncie oszustwa finansowe na ogromną skalę oraz oskarżenia o stosowanie przemocy i posiadanie narkotyków.

Doda o swoim małżeństwie
15.04.2021 13:40 Doda ujawniła, dlaczego nie pokazuje męża. „Moje życie zawodowe jest jedną wielką wystawką. Prywatne nie będzie już nigdy”

Po tym jak Doda przestała pokazywać męża na zdjęciach, w internecie aż zaroiło się od plotek na temat ich małżeństwa. Teraz wokalistka postanowiła wyjaśnić, czym jest to spowodowane. Doda przez długi czas publikowała wiele zdjęć ze swojego życia prywatnego. Oczywiście często pozowała na nich wraz ze swoim mężem. Kiedy nagle Emil zniknął z jej fotografii, fani zaczęli podejrzewać, że ich małżeństwo może przechodzić kryzys. W sieci aż zaroiło się od plotek na ten temat. W końcu Doda postanowiła raz na zawsze wyjaśnić, dlaczego już nie pokazuje swojego małżonka na Instagramie. Przy okazji wyjaśniła też kilka innych rzeczy.

doda
23.01.2021 21:02 Doda opublikowała na zdjęcie z pierwszego spotkania z mężem. Piosenkarka przyznała, że na jakiś czas odcina się od mediów społecznościowych. Wyjeżdża na wakacje i zamierza odpocząć

Na InstaStories Doroty Rabczewskiej pojawiło się zdjęcie, którego fani bez dwóch zdań się nie spodziewali. Z okazji 44. urodzin jej męża Emila Stępnia postanowiła pokazać fanom fotografię wykonaną podczas ich pierwszego spotkania. Doda przyznała, że od tamtego czasu trochę się zmienili. Zdjęcie zostało wykonane 5 lat temu podczas ich pierwszego spotkania. Doda postanowiła wrócić wspomnieniami do tej pięknej chwili, która z pewnością odmieniła jej życie. W 2018 roku ta dwójka ze zdjęcia powiedziała sobie sakramentalne tak.

kobieta
03.09.2019 19:51 Mąż wspierał Dodę podczas rozprawy sądowej z jej byłym narzeczonym. Jaki zapadł wyrok?

Mąż wspierał Dodę podczas kolejnej sprawy w sądzie, jaką wytoczył artystce jej były partner Emil Haidar. Tym razem piosenkarka i biznesmen spotkali się w sądzie w sprawie mediatorów, jakich wokalistka rzekomo miała wynająć, aby szantażować swojego byłego partnera. Jaki zapadł wyrok w sprawie? Związki Dody są bardzo barwne, a niekiedy kończą się z hukiem, jak to miało miejsce, gdy artystka rozstawała się z Emilem Haidarem w październiku 2015 roku. Od tamtej pory mężczyzna regularnie pozywa artystkę do sądu. Wczoraj odbyła się kolejna rozprawa sądowa z udziałem byłych kochanków. Tym razem Dodzie towarzyszył mąż.

14.04.2018 19:04 Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda wyszła za mąż! Wzięła potajemny ślub

Doda od zawsze szokowała swoich fanów! Tak jest i dzisiaj, kiedy pojawiła się informacja o potajemnym ślubie. Dzisiaj na swoim Instagramie i Facebooku Doda pochwaliła się swoimi ślubnymi obrączkami. Fani Dody składają jej gratulacje! Doda to jedna z najbardziej popularnych piosenkarek w Polsce. Nic więc dziwnego, że każdy jej ruch nie tylko w showbiznesie, ale też w życiu prywatnym wzbudza ogromną ciekawość fanów i mediów.