Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jarosław Jakimowicz spotkał się z mężem Dody
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.09.2021 19:47

Jarosław Jakimowicz spotkał się z mężem Dody

Instagram/Emil Stępień; screen z programu TVP Info „W kontrze”.

Jarosław Jakimowicz i Emil Stępień zostali przyłapani przez reporterów na wspólnym spotkaniu w centrum Warszawy. Czy producent filmowy o szemranej opinii szuka nowych kontaktów zawodowych poprzez dziennikarza Telewizji Polskiej?

Emil Stępień zasłynął ostatnio nie tylko rozwodem z Dodą. Szczególnie głośno zrobiło się o nim w kontekście oskarżeń o molestowanie i oferty seksualne, jakie miał składać początkującym aktorkom (więcej TUTAJ).

Warto dodać, że producent filmowy ma też na koncie oszustwa finansowe na ogromną skalę oraz oskarżenia o stosowanie przemocy i posiadanie narkotyków.

Stępień i Jakimowicz na obiedzie – co z tego będzie?

O Jarku Jakimowiczu głośno jest regularnie, odkąd zaczął prowadzić wraz z Magdaleną Ogórek program na TVP Info „W kontrze”. TUTAJ dowiecie się więcej na temat jego największych wpadek na wizji i dyskryminujących wypowiedzi.

Złośliwi mogliby zatem powiedzieć, że panowie powinni znaleźć wspólny język i tematy do omówienia. Tym bardziej ciekawi, jaki był cel ich spotkania.

Jakimowicz i Stępień spotkali się w jednej z knajpek w centrum Warszawy. Spędzili jakiś czas na ożywionej dyskusji, by następnie odprowadzić się wzajemnie do swoich aut. W czasie powrotu do samochodów Stępień życzliwie oparł dłoń na ramieniu Jakimowicza.

Stępień wrzucił nawet ich wspólne zdjęcie na swój Instagram, z podpisem:

– Cenie ludzi, którzy – jak ja – mają zasady, nie myślą stadnie i nie podążają z tłumem, bo tak korzystnie i modnie. Warto mieć twardy moralny kręgosłup i iść pod prąd.

Post spotkał się z ożywioną reakcją internautów. Jeden z nich zapytał:

– Czy to przepadkiem nie ten, którego okrzyknięto mianem „zboczeńca”, który miałby wykorzystywać seksualnie uczestniczki na Miss?

Wspólny spacer Jakimowicza i Stępnia na Instagramie:

Źródło: Pudelek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni