Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda wyszła za mąż! Wzięła potajemny ślub
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 14.04.2018 19:04

Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda wyszła za mąż! Wzięła potajemny ślub

Doda od zawsze szokowała swoich fanów! Tak jest i dzisiaj, kiedy pojawiła się informacja o potajemnym ślubie. Dzisiaj na swoim Instagramie i Facebooku Doda pochwaliła się swoimi ślubnymi obrączkami. Fani Dody składają jej gratulacje! 

Doda to jedna z najbardziej popularnych piosenkarek w Polsce. Nic więc dziwnego, że każdy jej ruch nie tylko w showbiznesie, ale też w życiu prywatnym wzbudza ogromną ciekawość fanów i mediów.

Doda wyszła za mąż

Choć piosenkarka nie napisała, kto jest jej wybrankiem, wiele wskazuje na to, że chodzi o Emila Stępnia, z którym spotyka się od kilkunastu miesięcy. Piosenkarka nigdy nie potwierdziła publicznie, że jest w nim związku, ale jak zauważają media – bardzo często nazywała go „swoim przyjacielem”.

Na swoim profilu na Instagramie wydała krótkie oświadczenie.

Kochani, z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu moge powiedzieć, ze osoba ,której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stala się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów…ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO! – napisała na swoim Instagramie Doda.

Kim jest mąż Dody?

Emil Stępień to znany producent filmowy, który również próbował swoich sił w aktorstwie. To drugie zajęcie jednak mu nie wyszło i kariera aktorska Stępnia zakończyła się na bardzo nieznaczących rolach.

ZOBACZ ZDJĘCIE: