Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec jak Doda. Żona Łukasza Golca zaskoczyła fanów najnowszym zdjęciem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.02.2022 20:05

Edyta Golec jak Doda. Żona Łukasza Golca zaskoczyła fanów najnowszym zdjęciem

Screen z youtube.com/Doda (DODA feat. Fokus – F*CK IT), fot. https://www.instagram.com/edytagolecofficial/

Edyta Golec ostatnio pochwaliła się zdjęciem z przeszłości na Instagramie. Fani byli w szoku gdy zobaczyli swoją idolkę. Wyglądała jak sobowtór Dody.

Edyta Golec jest członkinią popularnego zespołu Golec uOrkiestra od 1998 roku. Wokalistka tworzy główny pion grupy wraz z mężem, Łukaszem Golcem, oraz jego bratem bliźniakiem, Pawłem Golcem. Zespół łączy tradycyjne góralskie rytmy z nowoczesnymi melodiami.

Prywatnie Edyta Golec od ponad dwudziestu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Łukaszem Golcem. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci: synów, Bartłomieja i Piotra oraz córkę – Antoninę. Wokalistka zespołu Golec uOrkiestra mnóstwo czasu spędza na scenie podczas tras koncertowych. Ze swoimi wielbicielami chętnie komunikuje się przy pomocy mediów społecznościowych. Ostatnio wstawiła zdjęcie, które wprawiło wielu z nich w osłupienie.

Edyta Golec jak Doda?

Edyta Golec przeglądając swoją galerię zdjęć, postanowiła podzielić się z obserwatorami wspomnieniami z przeszłości. Wokalistka wrzuciła do sieci serię zdjęć, przedstawiających kulisy jej przygotowań do nagrań klipu piosenki Nie gaś ducha. Jedno z nich wzbudziło wiele emocji wśród internatów.

Edyta Golec pozowała na nim w mocnym, ciemnym makijażu, a jej głowę ozdabiała czarna, skórzana czapka. Niecodzienny wygląd wokalistki sprawił, że niektórzy musieli uważniej przyjrzeć się ekranom swoich urządzeń. Na pierwszy rzut oka piosenkarka przypominała inną artystkę polskiej sceny muzycznej. Edyta Golec wyglądała jak bliźniaczka Dody!

Niecodzienna stylizacja Edyty Golec spodobała się internautom. Być może wokalistka zespołu Golec uOrkiestra będzie chciała sprawdzić się w bardziej rockowych rejonach muzycznych. Nawet Doda, choć jest uważana za królową popu, stworzyła niezapomniany duet z polskim raperem, Fokusem. Kontrowersyjny utwór F*CK IT miał swoją premierę w 2012 roku.

Gdy tradycyjne, góralskie melodie przestaną wystarczać Edycie Golec, może ona spokojnie spróbować swoich sił w mocniejszym brzmieniu. Już wiemy, że wizualnie taki styl jak najbardziej pasuje do wokalistki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagłe oświadczenie Katarzyny Cichopek. Chodzi o „Pytanie na śniadanie”
  2. Widzowie TVP zaniemówią. Stacja właśnie ogłosiła, co pokaże dzisiaj o 21:55
  3. Napłynęły informacje o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Przykre, co działo się w szpitalu