Lifestyle.Lelum.pl > Co Robi Edyta Jungowska

Co Robi Edyta Jungowska

Na dobre i na złe
20.12.2020 11:53 Edyta Jungowska podbiła serca Polaków. Jej zniknięcie z mediów wywołało lawinę plotek, wiemy, co teraz robi

Edyta Jungowska podbiła serca Polek i Polaków swoją pamiętną rolą w serialu Na dobre i na złe. Potem zupełnie niespodziewanie zniknęła z ekranów, co wywołało lawinę plotek i spekulacji. Czym obecnie zajmuje się gwiazda? Dlaczego jest jej tak mało w telewizji? Okazuje się, że postanowiła zrobić sobie przerwę. Edyta Jungowska zasłynęła w show-biznesie, wcielając się w rolę serialowej Bożenki. Później mogliśmy ją jeszcze zobaczyć w serialu 2XL i nagle przestała pojawiać się w telewizji.

Co robi Edyta Jungowska?
20.12.2018 13:30 Co robi Edyta Jungowska? Zniknęła z show-biznesu i zaskakuje

Co robi Edyta Jungowska? Polską aktorkę telewizyjną i teatralną kojarzymy głównie z roli siostry Bożenki z serialu Na dobre i na złe. Obecnie coraz mniej słyszy się o jej scenicznych dokonaniach. Czym więc na dany moment zajmuje się aktorka? Ostatni raz mieliśmy okazję oglądać aktorkę w serialu 2 XL. Emitowany od 2013 roku serial, w którym pojawiła się również Elżbieta Romanowska i Przemysław Sadowski, doczekał się wyłącznie jednego sezonu. Wraz z jego zakończeniem, o Jungowskiej zrobiło się znacznie ciszej. Co się z nią dzieje?