Lifestyle.Lelum.pl > Big Brother Nowa Edycja

Big Brother Nowa Edycja

05.03.2019 12:43 Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi Big Borthera sama! Pomoże jej dwójka prowadzących

Big Brother: Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi programu w pojedynkę. Legendarne reality show wraca na ekrany telewizorów już w marcu, a wciąż pojawiają się nowe informacje dotyczące programu. Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie jedyną prowadzącą, będzie ich trójka. Kto jeszcze poprowadzi Big Brothera? Najpopularniejsze reality show wraca na antenę już w marcu. Kto poprowadzi program? Big Brother: Agnieszka Woźniak-Starak będzie miała dwóch kompanów przy prowadzeniu show. Kto poprowadzi Big Brothera i jaki jest harmonogram transmisji? Sprawdźcie!

martyna wojciechowska: znak zodiaku
07.02.2019 12:00 Martyna Wojciechowska prowadziła kiedyś Big Brothera. Stare zdjęcia gwiazdy to hit!

Martyna Wojciechowska: Big Brother był ważnym krokiem w karierze znanej podróżniczki. Jej fani wciąż pamiętają, jak Wojciechowska współprowadziła program, dodawała uczestnikom otuchy i przeprowadzała z nimi rozmowy na temat wrażeń. Wyglądała wtedy zupełnie inaczej niż dziś. Stare zdjęcia gwiazdy to hit! Dziś Wojciechowska jest znana przede wszystkim dzięki swojemu programowi Kobieta na krańcu świata. Jednak początki jej kariery wyglądały zgoła inaczej. Niedługo do polskiej telewizji wróci kultowy program Big Brother. Martyna Wojciechowska pełniła w rolę współprowadzącej. Po latach wspominała, że to była dla niej prawdziwa szkoła przetrwania! Wygląd dziennikarki od tamtego czasu także uległ sporej zmianie. Wtedy o wiele mocniej się malowała i ubierała znacznie bardziej kobieco. Uważacie, że dzisiaj wygląda lepiej?

agnieszka woźniak-starak: instagram
27.01.2019 12:10 Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? Gwiazda poprowadzi nowego „Big Brothera”

Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? Nie musi martwić się o kwestie finansowe: jej partnerem jest syn milionerów. Jednak nie chce ograniczać się do roli żony bogatego męża, tylko przez cały czas rozwija swoją karierę. Niedawno do listy osiągnięć Woźniak-Starak doszło kolejne osiągnięcie: gwiazda poprowadzi nowego Big Brothera. Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najbardziej znanych gwiazd TVN. Jej program Na językach wzbudzał kontrowersje i przysporzył dziennikarce wrogów, a ślub był jednym z najgłośniejszych wydarzeń towarzyskich 2016 roku. Jedni doceniają charyzmę gwiazdy, innych drażni. W pierwszej grupie znajdują się bez wątpienia władze TVN: ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? O jej honorariach krążą legendy! Czy to prawda, że otrzyma bajeczny przelew za prowadzenie Big Brothera? Sprawdzamy!

Big Brother
24.01.2019 14:37 Big Brother powraca w wielkim stylu. Wiadomo, kto poprowadzi program

Big Brother to kontrowersyjne reality show, które w Polsce zyskało popularność ponad dekadę temu. Dla wszystkich osób, które uwielbiały oglądać zmagania grupy, mieszkającej w jednym domu, mamy dobrą wiadomość! W marcu tego roku format ponownie trafi na ekrany telewizorów. Kto go poprowadzi? Stacja TVN7 przygotowuje się do rozpoczęcia emisji programu Big Brother wiosną tego roku! Uczestnicy, wybrani w trakcie castingu, wprowadzą się do Domu Wielkiego Brata, by rozpocząć walkę o wielką pieniężną nagrodę! Czego możemy się spodziewać w tej edycji?