Lifestyle.Lelum.pl > Bartek Jędrzejak

Bartek Jędrzejak

Bartek Jędrzejak
29.03.2022 10:20 Żałoba w TVN. Bartek Jędrzejak z „DDTVN” nie może się otrząsnąć po stracie kolegi z pracy

Bartek Jędrzejak udostępnił w mediach społecznościowych poruszający wpis dotyczący śmierci swojego redakcyjnego kolegi, Pawła K. Dziennikarz odniósł się do zabójstwa 29-latka, który w nocy z 26 na 27 marca zginął od kilkunastu ciosów nożem. Jego śmierć była zaskoczeniem dla wszystkich w redakcji TVN. Śmierć kolegi z pracy niewątpliwie wstrząsnęła Jędrzejakiem. Na swoim Instagramie oficjalnie pożegnał się z Pawłem K. i zapewnił go, że jeszcze spotkają się „tam na górze”.

Bartek Jędrzejak
22.02.2022 17:33 Porażające informacje o pogodynku TVN. Bartek Jędrzejak bał się zamknąć we własnym domu

Bartek Jędrzejak zdecydował się opowiedzieć o swoich problemach z depresją. Prezenter TVN ujawnił, do czego doprowadziła choroba i w jaki sposób zaczął z nią walczyć. Patrząc na ostatnie wydarzenia i trendy można odnieść wrażenie, że dawniej lekceważone i spychane w róg „tabu” depresji z roku na rok jest stopniowo „odczarowywane”. Z pewnością rolę odgrywają w tym temacie coraz częstsze wyznania znanych osób, które otwarcie przyznają się do problemów ze zdrowiem psychicznym i fizycznym. Ostatnio o swojej walce opowiedział Marcin Bosak. Jak podaje „Fakt”, z depresją zmagali się także Dawid Podsiadło, Kayah, czy Robert Gonera. Teraz na odważne wyznanie zdecydował się także prezenter pogody, znany z anteny TVN Bartek Jędrzejak.

Kuba Wojewódzki
09.09.2021 17:52 Bartek Jędrzejak zamieścił wpis na temat Kuby Wojewódzkiego

Nie milkną echa po ostatniej wizycie Kuby Wojewódzkiego na antenie Dzień Dobry TVN. Dziennikarz nazwał Małgorzatę Rozenek ”najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci”, a także niepochlebnie wypowiedział się o Kasi Cichopek. Prowadzący nie wiedzieli, jak zareagować na krytykę koleżanek po fachu. Szczególnie musiał zszokować ich atak na Rozenek, która pracuje przecież dla tej samej stacji. Teraz głos zabrał Bartek Jędrzejak.

dorota wellman
08.08.2020 00:01 Dorota Wellman jeszcze nigdy tyle nie pokazała. W internecie natychmiast zawrzało

Dorota Wellman to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka znana jest z dużego poczucia humoru oraz dystansu do samej siebie. Czy tym razem uda jej się przetrwać nawał komentarzy pod nowym zdjęciem? Jak na osobę, która nie udziela się na Instagramie, pokazała naprawdę sporo!Na instagramowym profilu Bartka Jędrzejaka pojawiło się nowe zdjęcie. Głównymi bohaterami fotografii są Dorota Wellman oraz popularny pogodynek stacji. Pod postem widnieje już wiele komentarzy. Dotyczą one głównie popularnej prezenterki. Na co zwracają uwagę jej fani?

Big Brother
31.08.2019 18:22 Prowadzący „Big Brother” wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: „Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech”

Big Brother: prowadzący program wspiera swoją koleżankę z pracy w czułym wpisie na Instagramie. Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła słynne reality-show wraz z Bartkiem Jędrzejakiem, który uczcił pamięć jej zmarłego męża w specjalnym poście. – Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech – czytamy. Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całym show-biznesem. W Internecie pojawiło się bardzo dużo pożegnalnych wpisów, w których gwiazdy uczciły pamięć po zmarłym producencie. Tym razem Bartek Jędrzejak, który prowadził wraz z Agnieszką Woźniak-Starak zamieścił czuły wpis.