Bank

bank
04.09.2021 20:57 Przerwy techniczne w największych polskich bankach

W ten weekend wiele najpopularniejszych banków będzie miało przerwy techniczne, które mogą utrudnić klientom płacenie online lub kartą. Niemożliwe może też być korzystanie z bankowych aplikacji. Sprawdź, czy Twój bank szykuje przerwę techniczną! Serwis Bankier.pl zrobił przegląd zaplanowanych prac serwisowych w największych polskich bankach. Utrudnienia przewidywane są w następujących: PKO Banku Polski Inteligo Santander Bank Polska Alior Bank Nest Bank Bank Polskiej Spółdzielczości

Bank przerwy w usługach
29.05.2021 00:26 Masz pieniądze w banku? Lepiej wypłacić gotówkę, banki zapowiadają problemy techniczne

Większość z nas ma konto w banku, co sprawia, że coraz mniej osób korzysta z gotówki. Jednak klienci wielu banków mogą natrafić na pewne trudności, dlatego lepiej zaopatrzyć się w mały zapas pieniędzy na nadchodzący weekend. Każdy bank stara się, aby jego klienci napotykali na jak najmniejszą ilość problemów w korzystaniu z dostępnych dla nich usług. Bo czy może być coś bardziej irytującego niż niemożność użycia karty płatniczej w momencie, kiedy nie mamy przy sobie gotówki? Dlatego też klienci niektórych banków powinni przed weekendem zaopatrzyć się w zapas gotówki, ponieważ to właśnie wtedy zaplanowane są prace serwisowe, które mogą powodować irytujące problemy.

pieniądze
07.02.2021 22:10 Za banknot 10 zł możesz dostać majątek. Wystarczy zwrócić uwagę na jedną rzecz

Pieniądze może szczęścia nie dają, ale liczby owszem. Każdego dnia ludzie używają banknotów. Nominały tj. 10, 20, 50 czy 100 zł mogą być warte o wiele więcej. Jak to sprawdzić? Wystarczy, że sprawdzisz numery. Każdy doskonale wie, co oznacza banknot. Jak wygląda i co możemy za niego kupić. Istnieją jeszcze inne wartości, które posiadają papierowe pieniądze. Mało kto w ogóle zdaje sobie z tego sprawę. Wiele osób nieświadomie nie wykorzystuje szansy i podaje banknot dalej.

bank
08.08.2020 13:31 Dziś i jutro Polacy mogą mieć poważny problem. Wystarczy, że masz konto w banku

Jak się okazuje, na weekend 7-9 sierpnia, największe banki zaplanowały prace techniczne, których konsekwencje odbiją się na klientach. Niestety, konto w banku tym razem nie będzie dla nas ułatwieniem, a osoby, które mają je w czterech przodujących bankach, będą musiały uzbroić się w cierpliwość.Konto w banku posiada aż 87% Polaków, i jak się okazuje, spora część z nich może mieć w najbliższych dniach poważne problemy. Niestety, cztery duże i niezwykle popularne w Polsce banki, nie mają najlepszych wiadomości dla swoich klientów, na których 8 i 9 sierpnia mogą czekać dość niemiłe niespodzianki. Wszystko przez jedną rzecz.

obostrzenia
03.08.2020 17:04 Duży bank pilnie ostrzega. Oszuści mogą pozbawić cię wszystkich oszczędności

Bank ostrzega przed oszustami, próbującymi odebrać nam nasze pieniądze. Schemat działania wyłudzaczy jest zawsze taki sam — wysyłają e-maile z fałszywym linkiem i włamują się na konto. Musimy uważać, możemy stracić naprawdę wiele. Bank Santander Polska ostrzega przed niepożądanymi działaniami internetowych złodziei. – W e-mailach, które wysyłają, proszą o weryfikację konta. Ukryty link kieruje do fałszywej strony do logowania — widnieje w komunikacie Santanderu.

Agnieszka Włodarczyk
02.08.2020 21:29 Masz konto w banku? Jeżeli tak, czekają cię przykre zmiany po wakacjach

Zmiany, które zajdą w bankach, spadną na Polaków jak grom z jasnego nieba. Jeżeli więc posiadamy konto bankowe, lepiej przygotować się już teraz. Niestety większość z nas nie będzie zadowolona. Jak informuje Business Insider, rewolucja zostanie wprowadzona już po wakacjach. Wszystkiemu winny jest nagły kryzys.Jeżeli masz konto w banku, musisz przygotować się na to, że już niebawem czekają cię ogromne zmiany. Wiele wskazuje na to, że nastąpią one już po wakacjach. Niestety, jak się okazuje, wszyscy odczujemy skutki tego, co wydarzyło się w pierwszych miesiącach bieżącego roku.

bank
03.07.2020 16:47 Korzystasz z aplikacji banku? Jedna z nich może przechwytywać twoje dane, jest odpowiedź placówki

źródło: dobreprogramy.plNie jest to pierwsza tego typu sytuacja, to problem powszechnie znany. Jak się okazuje, aplikacja mBanku zainstalowana na iPhone przechwytuje nasze dane, które wcześniej skopiowaliśmy. Robi to już w momencie jej pobrania.Aplikacja mBanku Gabriel z programu „Królowe Życia” cierpi po rozstaniu. Wyjechał z Warszawy, pokazał smutne zdjęcia Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób Mieszkańcy Łodzi nie wierzyli własnym oczom. Rodzice prowadzili dzieci na smyczy, odpowiedzą przed prokuraturą Zapewnił także, że aplikacja jest bezpieczna. Niestety, portalowi dobreprogramy.pl nie udało się dowiedzieć, co ma prawidłowe działanie aplikacji do zawartości naszego schowka.Problem nie dotyczy aplikacji zainstalowanej na Androidzie. Do tej pory, uważane za bezpieczne Apple, nie odniosło się do sytuacji. Portal dobreprogramy.pl uzyskał jednak informację od Piotra Rutkowskiego – rzecznika prasowego mBanku.Bank przechwytuje dane?Jak się okazuje, aplikacja mBank na iOS przechwytuje zawartość naszego schowka. Pojawia się więc pytanie – w jakim celu? Sprawa wyszła na jaw przy okazji aktualizacji systemu do iOS 14. Czy twój bank to mBank? Jeżeli tak, koniecznie przeczytaj! Ksiądz, który okrutnie i nieludzko krzywdził i wykorzystywał nastolatków, chciał ułaskawienia od Dudy. Otrzymał „kościelną karę śmierci” Ponad 70 osób wylądowało w szpitalu. W Mielnie 2 lata temu rozegrał się dramat, a hotel wciąż pozostaje otwarty Uwielbiany polski kabareciarz błaga tylko o jedno. Sytuacja jest dramatyczna, liczy się każda pomoc Antek Królikowski szybko pocieszył się po rozstaniu. Pokazał zdjęcie, które mówi wszystko Gdzie na grzyby? Wiemy, gdzie pojawiło się ich mnóstwo Polacy nie mają pojęcia, co działo się za kulisami „Samych swoich”. Dochodziło do skandalicznych zachowań Sytuacja jest o tyle niekomfortowa, że jest to aplikacja bezpośrednio związana z naszymi finansami. Sprawa wyszła na jaw dzięki systemowi iOS 14, który powiadamia o synchronizacji naszego schowka.ZOBACZ ZDJĘCIA: Bank powinien być bezpieczną placówką, podobnie jak bankowe aplikacje, bezpośrednio związane z naszymi finansami. Tymczasem, jak się okazuje, nasze prywatne i poufne dane mogą być w niebezpieczeństwie. Aplikacja mBanku przechwytuje zawartość naszego schowka. W tej sprawie głos zabrali sami przedstawiciele plcówki. Czy mamy się o co martwić?ZOBACZ TEŻ: Fot. freestocks, Unsplash Czy korzystanie z aplikacji mBanku jest bezpieczne? – Niektóre elementy aplikacji mobilnej mBanku na iOS mogą wykorzystywać funkcję schowka. Jest to niezbędne do prawidłowego działania samej aplikacji w tym systemie – stwierdził rzecznik.

Agnieszka Włodarczyk
01.07.2020 15:42 Awaria w jednym z największych banków, klienci odcięci od dostępu do konta

Banki jednej z największych sieci uległy awarii, przez co klienci zostali odcięci od dostępu do swoich kont. Alior Bank SA, za pomocą mediów społecznościowych wydał oficjalne oświadczenie w sprawie. Jak się okazuje ci, którzy posiadają tam rachunek, aż do godzin popołudniowych mogą mieć problem z niektórymi działaniami. Niestety, banki jednej z największych i najbardziej popularnych sieci w Polsce właśnie ogłosiły awarię. Jak się okazuje, może ona potrwać aż do godzin popołudniowych. Które usługi Alior Banku zostały wyłączone? Klienci nie są zadowoleni. Banki: awaria w Alior Bank – Nie działa: bankowość internetowa Alior Online, aplikacja mobilna Alior Mobile, system BusinessPro i Kantor Walutowy. Nasze placówki działają również w niepełnym zakresie. Nadal możecie korzystać ze swoich kart, a przelewy zlecać w każdej placówce – czytamy w oświadczeniu wydanym przez Alior Bank SA. Jak podano w oficjalnym komunikacie, Alior Bank przewiduje, że awaria potrwa do godzin popołudniowych, a klienci mają zostać powiadomieni o ponownym działaniu systemów również poprzez media społecznościowe. Trwają prace, by usunąć awarię jak najszybciej. Uwaga: Duże zmiany w korzystaniu z banku. Dotyczą aż 12 mln Polaków Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwek Ciężarne kobiety masowo zabierają grzebień na porodówkę. Wcale nie do czesania włosów T-Mobile – usługi bankowe Banki takie jak Alior Bank świadczą swoje usługi również przez firmę T-Mobile, która również zakomunikowała swoim klientom o zaistniałym problemie. Choć w komentarzach możemy wyczytać liczne głosy niezadowolenia, usługodawca przypomina, że banki pozostają otwarte, a wszelkie zlecenia możemy wykonać w placówkach. ZOBACZ ZDJĘCIE: ZOBACZ TEŻ: Jarosław Kaczyński ma „tajny plan”. Ma pomóc Dudzie wygrać, zaskakujące doniesienia mediów Smutek i żałoba w Watykanie. Tragiczna wiadomość obiegła media Ile emerytury dostaje Jarosław Kaczyński? Ujawniono ogromną kwotę, wiadomo też ile zaoszczędził w zeszłym roku Przyciśnij pępek palcem. Test zaskoczy każdego, nawet nie masz pojęcia, jaki będzie efekt Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski. Wiadomo, w jakim kraju zamieszkała gwiazda Żałoba i smutek w Watykanie, smutne informacje o Ratzingerze. Niestety, nie żyje brat papieża Benedykta XVI

GIS
01.07.2020 14:51 Uwaga: Duże zmiany w korzystaniu z banku. Dotyczą aż 12 mln Polaków

Niemalże każdy bank w Polsce podąża za trendami technologicznymi. Wprowadzone aplikacje mobilne oraz płatności telefoniczne są znacznym ułatwieniem dla wielu obywateli. Aż 12 mln ludzi zdecydowało się na korzystanie z takiej formy bankowości. Zmian będzie pewnie jednak coraz więcej. Wiemy dlaczego!Bank zmienia się na lepsze, jednak jeszcze nie wszyscy korzystają ze zmian. W ciągu ostatnich miesięcy zauważono duże zmiany w korzystaniu z systemu bankowości. Jak pokazują ostatnie statystyki, już ponad 12 mln Polaków korzysta z bankowych aplikacji mobilnych, ponadto aż połowa z nich używa wyłącznie formy bez logowania się do serwisu, czyli tzw. telefonicznego portfela.

pieniądze
18.06.2020 00:18 Masz konto w banku? Czeka cię niemiła niespodzianka, tysiące Polaków może być stratnych

Bank może naliczać dodatkowe opłaty za posiadanie rachunku oszczędnościowego. Zmiany są związane z ujemnymi stopami procentowymi. Jak podaje polsatnews.pl, szczególnie ucierpią klienci placówek: PKO BP, Citi Handlowy i EnveloBank, czyli cyfrowa marka Banku Pocztowego, od których będą pobierane opłaty miesięczne za rachunek oszczędnościowy.Rozwiązania, jakie zostały wprowadzone, wnoszące dodatkowe opłaty są wynikiem obniżenia stopy podstawowej NBP do 0,1 %, a także kryzysu gospodarczego i obniżki stóp procentowych narzuconych przez Radę Polityki Pieniężnej. Oznacza to, że bank komercyjny musi poradzić sobie wprowadzaniem dodatkowych opłat. Co oznacza to dla Polaków? Wielu będzie niezadowolonych.

emerytura
09.06.2020 13:00 Banki ostrzegają. Jeżeli oszczędzasz pieniądze nie rób jednej rzeczy, tak źle jeszcze nie było

Pieniądze, zwłaszcza w czasach nadchodzącego kryzysu gospodarczego stanowią niezwykle ważną i nieodłączną część naszego życia. Niestety, tym razem mamy złe wieści nawet dla tych, którzy do tej pory o swoje finanse się nie martwili. Banki nie mają dobrych wiadomości dla tych, którzy korzystają z lokat. Znamy wszystkie szczegóły sprawy.Pieniądze można oszczędzać na wiele sposobów. Do tej pory, do jednych z najbezpieczniejszych i opłacalnych rozwiązań należały lokaty i konta oszczędnościowe w bankach. Niestety, jak informuje portal parkiet.pl, powołując się na dane NBP – to już nieaktualne.

konto w banku
24.05.2020 11:52 Koniec gotówki w Polsce? Banki już szykują się na ogromne zmiany dla nas wszystkich

Gotówka być może przestanie być potrzebna obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej. Do niedawna jeszcze nikt nie przypuszczał, że będzie to możliwe. Wybuch epidemii koronawiursa w Polsce zmienił jednak postrzeganie transakcji kartą wśród wielu osób, a sklepy zaczęły odchodzić od wymiany gotówkowej ze względu na bezpieczeństwo.Gotówka nie jest już tak pożądana przez sprzedawców i konsumentów. Coraz więcej osób zaczyna korzystać z kart płatniczych, nie tylko dlatego, że jest to znacznie szybsza forma, ale również bardziej bezpieczna, szczególnie w dobie koronawirusa.

mąż
15.04.2020 12:28 Popularny bank rozdaje 1120 złotych z darmową kartą. Masz szanse na smartfona, wystarczy jeden warunek

Bank rozdaje nagrody swoim nowym klientom. Możesz zyskać nawet 1120 złotych, albo smartfona. Każdy może skorzystać z najnowszej promocji, wystarczy spełnić jeden banalnie prosty warunek. Popularny bank wyszedł z bardzo korzystną inicjatywą. Nowi klienci mogą zyskać nawet 1120 złotych, albo otrzymać nowego smartfona. Nie ma limitu uczestników i każdy może skorzystać z promocji.