Lifestyle.Lelum.pl > Apartament

Apartament

Katarzyna Figura
13.02.2021 19:53 Katarzyna Figura pokazała apartament w trójmieście. ,,Bardzo ważne jest to, jak budujemy naszą przestrzeń”

Katarzyna Figura zaprezentowała swój apartament w Trójmieście. Do mieszkania zaprosiła kamery programu Dzień dobry TVN i pokazała widzom śniadaniówki remontowane wnętrza. Uwagę zwrócił jeden szczegół w sypialni gwiazdy, a mianowicie oryginalna rzeźba. Wygląda na to, że Katarzyna Figura wykorzystała czas społecznej izolacji i pandemii na to, aby zrobić w swoim mieszkaniu w Trójmieście remont. Jak na razie sypialnia aktorki stoi pusta, a w środku znajduje się czarna rzeźba przedstawiająca kobiecą sylwetkę.

Julia Wieniawa
10.01.2021 14:52 Julia Wieniawa pokazała sypialnię w apartamencie za 2 mln zł. Łóżko robi wrażenie, każdy szczegół jest dopracowany

Julia Wieniawa jakiś czas temu pochwaliła się przeprowadzką do swojego apartamentu, który jest już jej trzecim mieszkaniem. Aktorka coraz chętniej zaprasza fanów do oglądania swojego nowego gniazdka za pośrednictwem InstaStories. Tym razem postanowiła pokazać sypialnię, którą, podobnie jak resztę pomieszczeń urządziła w stylu balijskim. Robi wrażenie. Korzystając z wolnego czasu Julia Wieniawa robi wszystko, by doprecyzować każdy szczegół znajdujący się w jej nowym apartamencie. Na dokładną uwagę zasługuje jej łóżko, które urządzone jest w stylu retro.