Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Figura pokazała apartament w trójmieście. ,,Bardzo ważne jest to, jak budujemy naszą przestrzeń”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 13.02.2021 19:53

Katarzyna Figura pokazała apartament w trójmieście. ,,Bardzo ważne jest to, jak budujemy naszą przestrzeń”

Katarzyna Figura
Pawel Wodzynski/East News facebook.com/dustinspie

Katarzyna Figura zaprezentowała swój apartament w Trójmieście. Do mieszkania zaprosiła kamery programu Dzień dobry TVN i pokazała widzom śniadaniówki remontowane wnętrza. Uwagę zwrócił jeden szczegół w sypialni gwiazdy, a mianowicie oryginalna rzeźba.

Wygląda na to, że Katarzyna Figura wykorzystała czas społecznej izolacji i pandemii na to, aby zrobić w swoim mieszkaniu w Trójmieście remont. Jak na razie sypialnia aktorki stoi pusta, a w środku znajduje się czarna rzeźba przedstawiająca kobiecą sylwetkę.

Katarzyna Figura pokazała swój apartament w Gdyni

Katarzyna Figura już od dobrych kilku lat układa sobie życie z daleka od wielkomiejskiej Warszawy. Aktorka przeprowadziła się do Trójmiasta, gdzie pracuje w gdańskim Teatrze Wybrzeże.

W materiale śniadaniówki TVN pokazywała remontowane wnętrza swojego apartamentu. W oczy rzucała się czarna rzeźba, która na tle białych ścian zaznaczała się mocnym kontrastem.

Bardzo ważne jest to, jak budujemy naszą przestrzeń. Wszystko zamyka się w sztuce prostoty. Może naprawdę nie być nic, pustka, ale jeden fantastyczny element konstytuuje wnętrze – mówiła reporterom z Dzień dobry TVN Katarzyna Figura.

Dodała, że dość szybko odnalazła się w dekorowaniu wnętrz. Jednak podkreśliła, że jej córki same sobie urządzają pokoje.

Koko skończyła już 18 lat, także planuje studia gdzieś tam w świecie. Tak długo tutaj nie pomieszka, ale będzie miała gdzie wracać – powiedziała aktorka.

Katarzyna Figura i jej życie nad polskim morzem

Katarzyna Figura zdradziła reporterce również, że plaża w Dębkach to jedno z jej ulubionych miejsc nad morzem. Wyznała, że przychodzi tutaj nawet zimą i odpoczywa.

Wszystko to, co najlepsze czerpiemy właśnie z natury. Morze jest czymś nieprawdopodobnym. Tuż nad wydmami jest niesamowity las, on nigdzie indziej tak nie wygląda i tak nie pachnie – opowiadała zachwycona Figura.

Gwiazda wyjawiła, że nad brzegiem Bałtyku potrafi chodzić godzinami. Podkreśliła, że z każdym krokiem jest coraz bardziej naładowana energią.

Motywacja i chęć do działania z pewnością przydadzą się jej szczególnie teraz, kiedy teatry i kina wróciły do działalności. Katarzyna Figura już od jakiegoś czasu pracuje nad sztuką Emigrantki.

To historia Polek, które wyjechały do Belgii, aby zarobić pieniądze. Aktorka wciela się w jedną z nich. Przyznała, że to dla niej bardzo ważna sztuka.

Jestem najstarsza i chyba najbardziej dotknięta przez życie – opisywała swoją bohaterkę. Wygląda na to, że ona i postać przez nią grana mają wiele wspólnego. Przypomnijmy, że gwiazda mierzyła się z przemocą domową, której doświadczyła z rąk męża Kaia Schoenhalsa.

Na szczęście udało się jej z tego wyrwać i teraz na nowo układa sobie życie nad polskim morzem. Myślicie, że efekt finalny nas zaskoczy?

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura pokazała wnętrza swojego apartamentu w Trójmieście.

Katarzyna Figura

Uwagę w szczególności zwracała czarna rzeźba kobiecej sylwetki, która stała w sypialni aktorki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: