Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa pokazała sypialnię w apartamencie za 2 mln zł. Łóżko robi wrażenie, każdy szczegół jest dopracowany
Karol Osiński
Karol Osiński 10.01.2021 14:52

Julia Wieniawa pokazała sypialnię w apartamencie za 2 mln zł. Łóżko robi wrażenie, każdy szczegół jest dopracowany

Julia Wieniawa
fot. TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa jakiś czas temu pochwaliła się przeprowadzką do swojego apartamentu, który jest już jej trzecim mieszkaniem. Aktorka coraz chętniej zaprasza fanów do oglądania swojego nowego gniazdka za pośrednictwem InstaStories. Tym razem postanowiła pokazać sypialnię, którą, podobnie jak resztę pomieszczeń urządziła w stylu balijskim. Robi wrażenie.

Korzystając z wolnego czasu Julia Wieniawa robi wszystko, by doprecyzować każdy szczegół znajdujący się w jej nowym apartamencie. Na dokładną uwagę zasługuje jej łóżko, które urządzone jest w stylu retro.

Julia Wieniawa urządza swoje mieszkanie

Urządzając mieszkanie warte 2 miliony złotych musisz zadbać o wszystko. Nie inaczej postąpiła Julia Wieniawa, która właśnie jest na etapie dopinania ostatnich szczegółów w swoim nowym apartamencie. Jeszcze w momencie dokonywania zakupu wiedziała, w jaki sposób będzie chciała wyposażyć swoje nowe gniazdko.

I tak krok po kroku zaczęło powstawać plasujące się na Warszawskim Żoliborzu mieszkanie w stylu balijskim, o którym aktorka od zawsze marzyła, co podkreślała udzielając jednego z wywiadów. Teraz trzeba przyznać, że wyszło jej to nie tylko znakomicie, ale przede wszystkim udanie i zmysłowo.

Chcę, żeby moje nowe mieszkanie było w balijskim stylu. Marzą mi się lampy, które widziałam w Indonezji podczas wakacji na Bali. Poza tym dzielnica, w której je kupiłam, jest bardzo zielono. Więc będzie bosko! – przytacza słowa Julii Wieniawy portal jastrzabpost.pl.

Jeszcze przed dwoma miesiącami aktorka była niezwykle podekscytowana faktem, że będzie miała siłownie w swoim nowym domu. Już wtedy zaprezentowała fanom część mieszkania, by teraz pokazać pomieszczenia, które marzą się nie jednej osobie.

Julia Wieniawa pokazała sypialnię

Aktorka od początku uznawała, że inwestycja w nieruchomości to najbezpieczniejsze wyjście, a przy tym pewny zarobek. Jakiś czas temu pochwaliła się salonem, który wyposażyła w mnóstwo stylowych mebli, pozostawiając jasny kolor wnętrza. Tym razem wprowadziła fanów w najintymniejsze miejsce mieszkania, czyli do sypialni.

W środkowym punkcie pomieszczenia znajduje się wielkie łóżko, które posiada ponadczasowe kształty. Solidna drewniana konstrukcja, proste nogi wykonane z drewna bukowego zapewniają wyjątkowy wygląd, a przy tym dostarczają elegancji wystroju całej sypialni.

Co więcej, wzrok przyciąga także piękne wezgłowie, które wykonane zostało w stylu retro i kolorze beżowym. Obok łóżka Julia Wieniawa postawiła sobie drewniany stolik, który posiada owalny blat i stoi na okrągłym, stylowym dywaniku z frędzlami.

Z sypialni można także przejść bezpośrednio do łazienki, która znajduje się po prawej stronie stojąc obok łóżka. Aktorka, która brała udział w zeszłorocznej edycji Tańca z gwiazdami dodała także wspaniałe żyrandole, które widoczne są na zdjęciach poniżej.

Zobacz zdjęcia:

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pokazała zdjęcia z sypialni w nowym apartamencie.

Julia Wieniawa

Urządziła ją, podobnie jak całe mieszkanie w stylu balijskim.

Julia Wieniawa

W sypialni znajdziemy okrągły, drewniany stolik, stylowy dywan oraz bezpośrednie wejście do łazienki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl