Lifestyle.Lelum.pl > Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni
21.07.2020 12:07 Ania Wyszkoni obchodzi dziś okrągłe urodziny. Nie uwierzycie, ile tak naprawdę lat ma piosenkarka

Ania Wyszkoni to jedna z najbardziej uwielbianych polskich wokalistek. Swoją karierę rozpoczęła w 1996 roku, jako wokalistka zespoły Łzy. Jej głos w połączeniu z niezwykłym repertuarem przyniósł gwieździe ogromną karierę. Wszyscy nucili pod nosem, takie hity, jak: To ja narcyz się nazywam albo Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka. Dziś Wyszkoni skupia się na karierze solowej, nie wierzycie, ile lat 21 lipca kończy artystka, aż ciężko uwierzyć patrząc na jej zdjęcia.

Ania Wyszkoni miała złośliwy nowotwór. "Nikomu nie mówiłam o chorobie"
14.03.2019 12:43 Ania Wyszkoni miała złośliwy nowotwór. „Nikomu nie mówiłam o chorobie”

Ania Wyszkoni zmagała się z bardzo poważnym schorzeniem. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że artystka miała złośliwy nowotwór. „Nikomu nie mówiłam o chorobie”, powiedziała wokalistka w DDTVN. Ta historia może zdarzyć się każdej z nas! Co roku tysiące osób dowiaduje się, że choruje na nowotwór. Wśród nich była też Ania Wyszkoni. Kiedy wokalistka dowiedziała się o dolegliwości, ogarnęło ją przerażenie. Jak dziś się czuje? Zdobyła się na wyznanie dopiero po długim czasie. Ta opowieść chwyta za serce i stanowi przestrogę dla innych.

polsat
28.05.2018 16:27 Olbrzymia wpadka gwiazdy w Sopocie. Goła pupa to nie wszystko…

Za nami Polsat SuperHit Festiwal 2018 w Sopocie. Gwiazdy dały niezwykłe koncerty na sopockiej scenie, wśród wykonawców była m.in. Doda, Ewa Farna i Ania Wyszkoni. Jedna z gwiazd zaliczyła gigantyczną wpadkę, myślicie, że mogła zrobić to celowo? Na Polsat SuperHit Festiwal zjechały się gwiazdy z całej Polski. Wśród zaproszonych gości mogliśmy zobaczyć wyżej wymienioną Doda czy Anie Wyszkoni. Na festiwalu mogliśmy oglądać również śliczną Natalie Szroeder, Kayah, Mateusza Ziółko, Margeret, Grzegorza Hyżego, a nawet…Leszka Millera! Jedna z gwiazd zaliczyła spektakularną wpadkę podczas Festiwalu Polsat. Zaskoczymy was… tym razem nie był to Doda! Ta wokalistka zdecydowanie nie kojarzy nam się ze skandalami… domyśliliście się o kogo chodzi?

Katy Perry
29.12.2017 15:29 Czy Katy Perry splagiatowała Anię Wyszkoni?! Posłuchajcie!

Nie wychodzimy ze zdumienia! Czy to możliwe, żeby gwiazda światowego formatu jak Katy Perry splagiatowała naszą rodzimą artystkę Anię Wyszkoni?! Posłuchajcie! Sprawa nabrała rozpędu po tym, jak jeden z użytkowników Twittera zasugerował, że piosenka z najnowszej płyty Katy Perry „Bigger Then Me” ma dokładnie taki sam refren jak stara piosenka Ani Wyszkoni „Lampa i sofa”. Posłuchajcie i oceńcie, my jesteśmy w szoku!