Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ania Wyszkoni miała złośliwy nowotwór. „Nikomu nie mówiłam o chorobie”
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 14.03.2019 12:43

Ania Wyszkoni miała złośliwy nowotwór. „Nikomu nie mówiłam o chorobie”

Ania Wyszkoni miała złośliwy nowotwór. "Nikomu nie mówiłam o chorobie"
fot. screen z youtube.com @Uwaga! TVN

Ania Wyszkoni zmagała się z bardzo poważnym schorzeniem. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że artystka miała złośliwy nowotwór. „Nikomu nie mówiłam o chorobie”, powiedziała wokalistka w DDTVN. Ta historia może zdarzyć się każdej z nas!

Co roku tysiące osób dowiaduje się, że choruje na nowotwór. Wśród nich była też Ania Wyszkoni. Kiedy wokalistka dowiedziała się o dolegliwości, ogarnęło ją przerażenie. Jak dziś się czuje? Zdobyła się na wyznanie dopiero po długim czasie. Ta opowieść chwyta za serce i stanowi przestrogę dla innych.

Ania Wyszkoni miała nowotwór. Jak się o nim dowiedziała?

Ania Wyszkoni opowiedziała o przebiegu swojej choroby w programie Dzień Dobry TVN. Wyznała, że mało brakowało, a w ogóle nie dowiedziałaby się, że ma nowotwór.

– Poszłam kiedyś na rutynowe badania piersi, bo czułam, że coś nie tak. Lekarz postanowił zbadać mi tarczycę. Okazało się, że na tarczycy mam złośliwego guza. To był dla mnie totalny szok – cytuję artystkę plejada.pl.

Na początku Anię Wyszkoni ogarnęło przerażenie. Obawiała się, że po operacji być może będzie musiała na zawsze pożegnać się ze śpiewaniem. Zdecydowała się także nie informować o chorobie zbyt wielu osób. Zataiła prawdę nawet przed swoimi dziećmi, żeby oszczędzić im strachu o mamę.

– Nikomu nie mówiłam o chorobie. To było moją tak naprawdę moją słodką tajemnicą. Albo wręcz „gorzką”. Wiedzieli tylko najbliżsi. Przyznaję, że dzieci trochę oszukałam – czytamy na plejada.pl.

Okazało się jednak, że guz był jeszcze bardzo mały, a w dodatku został wykryty na dość wczesnym etapie. Chociaż rzeczywiście istniało minimalne zagrożenie życia, nowotwór udało się szybko usunąć.

Co robi Anna Wyszkoni?

Dziś Ania Wyszkoni czuje się na tyle dobrze, że postanowiła nawet wrócić do pracy i koncertowania. Zdecydowała się także opisać swoje doświadczenie walki z nowotworem w jednym z utworów, zatytułowanym Oszukać los.

Wyszkoni zwierzyła się w jednym z wywiadów, że wiele osób zarzuciło jej wykorzystywanie choroby do promowania najnowszej płyty. Wyznała, że praca nad nowymi piosenkami była dla niej rodzajem terapii, podczas której uczyła się pokonywać strach i obawy związane z leczeniem nowotworu. Ania Wyszkoni ma także nadzieję, że dzięki opowiadaniu swojej historii pomogła innym osobom zmagającymi się z chorobą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ania wyszkoni

Ania Wyszkoni wyznała w wywiadzie, że zmagała się z nowotworem tarczy.

ania wyszkoni

Ania Wyszkoni zdecydowała się nie mówić dzieciom o tym, że walczy z rakiem, żeby oszczędzić im nerwów.

ania wyszkoni

Ania Wyszkoni obawiała się, że po operacji nie będzie mogła już śpiewać.

ania wyszkoni

Na szczęście dziś Ania Wyszkoni czuje się zupełnie dobrze.

ania wyszkoni

Ania Wyszkoni zdecydowała się opowiedzieć o swoich doświadczeniach za pośrednictwem utworów muzycznych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest brat Michała Szpaka? To prawdziwy przystojniak!
  2. Agata Kulesza rozwodzi się z mężem? Tygodnik twierdzi, że powodem jest przemoc domowa
  3. Julia Wróblewska ma chłopaka? Śliczna aktorka pokazała zaskakujące wideo
  4. Agnieszka Dygant wytatuowała piersi? Fani nie mogą w to uwierzyć [ZDJĘCIE]

źródła: plejada.pl, gala.pl