Lifestyle.Lelum.pl > Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski
01.06.2024 07:21 Zdrojkowscy znowu razem. Bracia już się pogodzili ku uciesze fanów

Nie jest tajemnicą, że Adam Zdrójkowski i jego brat bliźniak Jakub przez długi czas nie mieli ze sobą najlepszych relacji. Mężczyźni byli skłóceni przez prawie 8 lat! Teraz w końcu doszli do porozumienia i wyjaśnili, jaki był powód ich kłótni.

Sypią się gratulacje dla Adama Zdrójkowskiego
08.10.2023 21:35 Sypią się gratulacje dla 23-letniego Adama Zdrójkowskiego i zjawiskowej kobiety. Wesołe doniesienia

Adam Zdrójkowski przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach w Hiszpanii. Szybko jednak okazało się, że młody aktor wcale nie spędza ich w samotności, ale w towarzystwie pięknej blondynki. Na profilu gwiazdora zaroiło się od gratulacji.

Adam Zdrójkowski
02.01.2023 23:14 Wpadka Adama Zdrójkowskiego podczas Sylwestra z Polsatem. Nie wiedział, że kamery pokażą co ma na tablecie

Sylwestrowe wydarzenia telewizyjne to wielogodzinne programy emitowane na żywo. Ze względu na taką charakterystykę, praktycznie nie da się w ich trakcie wystrzec błędów, które w efekcie puszczane są w telewizji. W tym roku przekonał się o tym Adam Zdrójkowski, który na wizji zdemaskował własne kłamstwo. Młody prowadzący był tak podekscytowany, że za bardzo gestykulował, przy okazji pokazując do kamery coś, czego widzowie dostrzec nie powinni.

Adam Zdrójkowski
01.11.2022 23:30 Adam Zdrójkowski odwiedził grób rodzinny. Skromny widok

W Święto Zmarłych Adam Zdrójkowski oddał hołd przy rodzinnym grobie. Odwiedzone przez aktora miejsce spoczynku było jednak zupełnie inne niż u pozostałych gwiazd. Nie takiego widoku się spodziewaliśmy. 1 listopada wiele gwiazd opublikowało relacje i wspominkowe posty na temat swoich zmarłych bliskich. Dzień Wszystkich Świętych uczcił także Adam Zdrójkowski. Młody aktor odwiedził rodzinną mogiłę. Widok nie był może spektakularny, lecz z pewnością tajemniczy.

Adam Zdrójkowski
12.11.2021 22:25 Oszałamiający występ Adama Zdrójkowskiego w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Tegoroczny finał programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” rozpoczął się z wielką pompą – finaliści wcielili się bowiem w członków kultowego zespołu ABBA. Widzów (oraz jurorów) zaskoczył jednak najmłodszy uczestnik show – Adam Zdrójkowski. Upatrywana w roli faworytki Barbara Kurdej-Szatan straciła właśnie szansę na wygraną po tak fenomenalnym występie aktora?

29.08.2021 15:30 Niesamowita stylizacja 22-letniej Gąsiewskiej na koncercie Polsatu. Buty i sukienka zachwyciły publiczność

Wczoraj w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia odbył się koncert Przebój Lata 2021. Impreza była elementem festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Wydarzenie poprowadzili Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Wygląd aktorki zapiera dech w piersiach! W konkursie na Przebój Lata 2021 wzięły udział największe sławy polskiej muzyki, takie jak Doda (która wygrała), Roksana Węgiel, Sylwia Grzeszczak i Michał Szczygieł. Niektóre występy – i kreacje gwiazd na festiwalu w Kielcach – zrobiły furorę. Skąpy, ale bynajmniej nie ascetyczny strój Dody, podkreślający jej nieskazitelną figurę, o którym pisaliśmy tutaj, wzbudził powszechny entuzjazm. Także kreacja Roksany Węgiel zostanie zapamiętana na długo – tutaj przeczytacie o tym, jak silne emocje może wzbudzić z pozoru tylko prosty top i szerokie spodnie. Do listy najbardziej komentowanych gwiazd dołącza Wiktoria Gąsiewska. Imprezę prowadziła wraz z Adamem Zdrójkowskim, który w życiu prywatnym jest jej partnerem.

20.02.2020 22:12 Wzruszony Adam Zdrójkowski żegna się z ”Rodzinką.pl”. Nie mógł powstrzymać łez

Rodzinka.pl grała w telewizyjnych odbiornikach polskich domów od 2011 roku. Dziś Adam Zdrójkowski żegna się z planem serialu. Aktor, który dorastał na oczach widzów, nie kryje wzruszenia. To koniec pewnej ery. Popularny serial TVP, który przed telewizorami zrzeszał całe rodziny, schodzi z anteny. Zabawna i niekiedy wzruszająca produkcja, opowiadająca o losach rodziny Boskich, miała całe grono fanów. Rodzinka.pl w pewnym sensie stała się czymś kultowym, co na zawsze zapisze się na kartach polskiej popkultury. Aktor, który przez lata dorastał na oczach widzów, postanowił ostatni raz odwiedzić plan serialu. Adam Zdrójkowski nie był w stanie powstrzymać łez. Rodzinka.pl grała w telewizyjnych odbiornikach polskich domów od 2011 roku. Dziś Adam Zdrójkowski żegna się z planem serialu. Aktor, który dorastał na oczach widzów, nie kryje wzruszenia. To koniec pewnej ery. Popularny serial TVP, który przed telewizorami zrzeszał całe rodziny, schodzi z anteny. Zabawna i niekiedy wzruszająca produkcja, opowiadająca o losach rodziny Boskich, miała całe grono fanów. Rodzinka.pl w pewnym sensie stała się czymś kultowym, co na zawsze zapisze się na kartach polskiej popkultury. Aktor, który przez lata dorastał na oczach widzów, postanowił ostatni raz odwiedzić plan serialu. Adam Zdrójkowski nie był w stanie powstrzymać łez.

The Voice of Poland
21.08.2019 19:20 ”The Voice of Poland” ma nowych prowadzących. TVP zaskoczyło swoją decyzją, to będzie ich wspólny debiut

The Voice of Poland wraca na ekrany lada chwila, bo już tej jesieni. W programie zaszło kilka zmian i pojawią się nowe gwiazdy. Czy w zbliżającej się edycji nie zobaczymy już Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan? Kto stanie na miejscu prowadzących muzyczne show w TVP? Ta para pojawiła się już w jednym show TVP, ale jak sprawdzą się w nowej roli? Zbliża się jubileuszowa edycja muzycznego programu The Voice of Poland. W związku z tym producenci zdecydowali się na wprowadzenie kilku zmian na wizji. Ostatnią edycję prowadzili Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał. Kto ich teraz zastąpi? Ta para podbiła już serca widzów TVP nieraz. W życiu prywatnym również stanowią zgrany duet. Czy równie dobrze dogadają się jako prowadzący show TVP?

Adam Zdrójkowski
29.05.2018 13:07 Adam Zdrójkowski oświadczy się dziś Wiktorii Gąsiewskiej?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska pracowali razem na planie serialu „Rodzinka.pl”. Ich współpraca zaowocowała uczuciem i młodzi aktorzy od prawie roku tworzą szczęśliwy związek. Czy nastolatków połączy węzeł małżeński? To może się stać właśnie dziś!!! 🙂 Zarówno Zdrójkowski, jak i Gąsiewska bardzo poważnie podchodzą do swojego uczucia. Gwiazdy wiążą również nadzieje co do wspólnej przyszłości. Nie kryją się ze swoimi uczuciami i często pokazują się razem na ściankach, a na ich profilach społecznościowych można zobaczyć wiele wspólnych zdjęć. Podobno Adam już od jakiegoś czasu myśli o ślubie ze swoją piękną partnerką.

bliźniak Zdrójkowskiego
22.03.2018 13:27 Bliźniak Zdrójkowskiego jest zazdrosny o karierę brata. „Nie odczuwa wsparcia”

Bliźniak Zdrójkowskiego, Kuba ma podobno żal do sławnego brata z Rodzinki.pl o jego karierę. Kuba Zdrójkowski na początku startował z tego samego poziomu co brat. Jeszcze kilka lat temu w programie Kuby Wojewódzkiego opowiadali, jak bardzo się wspierają. Teraz coś się popsuło… Okazuje się, że wspólne wsparcie braci to już przeszłość. Adam wypłynął na szerokie wody i zapomniał o bracie. Kuba czuje się niedoceniony i niewspierany. Nie może zrozumieć, jak mogło do tego dojść, są przecież tak do siebie podobni…