Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sypią się gratulacje dla 23-letniego Adama Zdrójkowskiego i zjawiskowej kobiety. Wesołe doniesienia
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.10.2023 21:35

Sypią się gratulacje dla 23-letniego Adama Zdrójkowskiego i zjawiskowej kobiety. Wesołe doniesienia

Sypią się gratulacje dla Adama Zdrójkowskiego
Sypią się gratulacje dla Adama Zdrójkowskiego, fot. KAPIF; Instagram/@adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach w Hiszpanii. Szybko jednak okazało się, że młody aktor wcale nie spędza ich w samotności, ale w towarzystwie pięknej blondynki. Na profilu gwiazdora zaroiło się od gratulacji.

Czy Adam Zdrójkowski ma nową ukochaną?

23-letni aktor największą popularność zyskał dzięki roli Kuby Boskiego w kultowym serialu “Rodzinka.pl”. To właśnie ta produkcja przyniosła mu wielką sympatię fanów i stała się jego przepustką do wielkiej kariery. Podczas pracy na planie hitu Telewizji Polskiej Adam Zdrójkowski zdobył nie tylko niezbędne doświadczenie, ale też poznał swoją pierwszą ukochaną.

Gwiazdor był związany z koleżanką po fachu Wiktorią Gąsiewską, która w serialu wcielała się w jego dziewczynę Agatę. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, a rok starsza od niego aktorka związała się z Jasperem Sołtysiewiczem, z którym obecnie współpracuje na planie “Barw szczęścia”. Adam Zdrójkowski potrzebował nieco więcej czasu po rozstaniu, ale wygląda na to, że w końcu jest gotowy na nową relację.

Adam Zdrójkowski 1.jpg
Adam Zdrójkowski zaskoczył fanów najnowszym zdjęciem, fot. KAPIF
Wpadka Adama Zdrójkowskiego podczas Sylwestra Polsatu. Chciał oszukać widzów

Adam Zdrójkowski pokazał urocze zdjęcie z tajemniczą blondynką

Gwiazdor serialu “Rodzinka.pl” jakiś czas temu wyjechał na swoje zasłużone wakacje. Tym razem postanowił odpocząć na terenie Hiszpanii, a dokładnie w znajdującej się niedaleko Malagi Marbelli. Szybko jednak okazało się, że 23-letni aktor nie pojechał tam sam, a podczas wypoczynku towarzyszy mu tajemnicza piękność.

Adam Zdrójkowski pochwalił się zdjęciem ze śliczną blondynką. Na fotografii widać, że obydwoje świetnie się bawią, a ich twarze zdobią szerokie uśmiechy. I choć aktor nie potwierdził, kim jest dla niego towarzyszka podróży, fani nie mają wątpliwości, że ich idol jest ponownie zakochany.

Adam Zdrójkowski zasypany gratulacjami!

Fani nie kryją swojego zachwytu z powodu tajemniczej blondynki, towarzyszącej aktorowi w jego wakacyjnym wyjeździe. Wszyscy nie mają wątpliwości, że wspólne zdjęcie jest pierwszym niewinnym potwierdzeniem nowego związku Adama Zdrójkowskiego i mocno trzymają kciuki za ich relację. 

Na Instagramie aktora zaroiło się od pozytywnych komentarzy i gratulacji. Internauci cieszą się, że 23-latek wyleczył się z poprzedniej relacji i jest na tyle dojrzały, aby ponownie dać szansę miłości. Głos zabrali również jego znajomi, którzy nie wydają się zaskoczeni koleżanką gwiazdora.

Wygląda na to, że ten uroczy facet znalazł równie uroczą kobietę. Gratulacje Adaś

Korzystaj z urlopu z blond pięknością. To już chyba oficjalne?

Robi się poważnie! Super Adam, gratulacje i powodzenia życzę

Adam Zdójkowski z tajemniczą blondynką.jpg
Adam Zdrójkowski pochwalił się zdjęciem z piękną blondynką, fot. Instagram/@adam_zdrojkowski
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik