Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adam Zdrójkowski odwiedził grób rodzinny. Skromny widok
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 01.11.2022 23:30

Adam Zdrójkowski odwiedził grób rodzinny. Skromny widok

Adam Zdrójkowski
fot. instagram.com/adam_zdrojkowski

W Święto Zmarłych Adam Zdrójkowski oddał hołd przy rodzinnym grobie. Odwiedzone przez aktora miejsce spoczynku było jednak zupełnie inne niż u pozostałych gwiazd. Nie takiego widoku się spodziewaliśmy. 

1 listopada wiele gwiazd opublikowało relacje i wspominkowe posty na temat swoich zmarłych  bliskich. Dzień Wszystkich Świętych uczcił także Adam Zdrójkowski. Młody aktor odwiedził rodzinną mogiłę. Widok nie był może spektakularny, lecz z pewnością tajemniczy.

Adam Zdrójkowski oddał hołd zmarłym przodkom. Widok rodzinnego grobu aktora był zaskakujący

W Święto Zmarłych media zalała fala zdjęć i nagrań. Liczne gwiazdy odwiedzały swoich najbliższych — wiele z nich odeszło stosunkowo niedawno, a mimo to pomniki prezentowały się wspaniale. Od zachwycającego w swej surowości „obelisku” z imieniem mamy Piotra Gąsowskiego, aż po rozległy, grawerowany, misternie zdobiony grób Krzysztofa Krawczyka.

Tymczasem Adam Zdrójkowski złożył hołd przy mogile, która nie imponowała potężną, zastawionym światłami marmurem ani przyciągającą wzrok płytą. Solidny, prosty krzyż wystawał bezpośrednio z ziemi, wypełniającej niskie, betonowe obmurowania. Pomiędzy nielicznymi zniczami wyrastały kępy trawy, a całość przysypały złotawe, klonowe liście.

W relacji 22-letni gwiazdor ze skupieniem na twarzy ustawił lampę, a światło padło na dwie tablice informujące, że jest to miejsce spoczynku Eugeniusza i Jadwigi Zdrójkowskich.

Przyglądając się datom na tabliczkach mogliśmy stwierdzić, że są to dość dalecy przodkowie — kobieta zmarła bowiem w 1942 roku, nie miała nawet 40 lat. Naszej uwadze nie umknęła także biało-czerwona szarfa zawieszona na krzyżu.

Podczas wizyty Adamowi towarzyszyła mama. Oboje odwiedzili skromny cmentarz, na którym mogliśmy dostrzec więcej tego typu mogił — większość z nich ledwo odstawała od ziemi. Nie przy wszystkich płonęły światła. Wygląda jednak na to, że aktor kultywuje pamięć o odległych przodkach.

Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Rutkowski wiedział, że Jelonek nie wygra „Tańca z Gwiazdami”. „Stacja miałaby problem”