Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niepokojące wieści o Siwiec. Została porównana do Kaźmierskiej
Julia Bogucka
Julia Bogucka 03.05.2024 16:08

Niepokojące wieści o Siwiec. Została porównana do Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska, Natalia Siwiec
Fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News

Po tym, jak światło dzienne ujrzał reportaż o Dagmarze Kaźmierskiej, internauci zaczęli brać pod lupę kolejnych celebrytów. Pod zdjęciem Natalii Siwiec w mediach społecznościowych pojawiła się tajemnicza sugestia. Modelka postanowiła zareagować.

Reportaż o Dagmarze Kaźmierskiej zatoczył szerokie kręgi

Kiedy na portalu “Goniec” pojawił się obszerny tekst dotyczący przestępczej działalności “Królowej życia”, świat jakby na chwilę zamarł. Choć szczątkowe informacje o jej agencji towarzyskiej były powszechnie znane, to dopiero ten konkretny materiał wywołał w mediach prawdziwą burzę. To najprawdopodobniej za sprawą drastycznych szczegółów związanych z tym, jak Dagmara Kaźmierska traktowała swoje pracownice

Społeczeństwo podzieliło się, a stacje telewizyjne zakończyły współpracę z celebrytką. Z platform streamingowych zniknęły formaty takie jak “Królowe życia” czy “Dagmara szuka męża”, a w studiu, w którym nagrywany jest “Taniec z Gwiazdami”, zabroniono dziennikarzom poruszać temat głośnego reportażu. Warto zaznaczyć, że za kobietą wciąż stoi rzesza zwolenników, których słowa wsparcia co jakiś czas pojawiają się na jej profilu w mediach społecznościowych.

KAPIF_oryginal_K951237F (1).jpg
Fot. KAPiF
Kaźmierska żartuje z głośnej afery. Kariera pogrzebana? Kaźmierska z synem opuściła kontynent. Tam spędzi najbliższe dni

Dagmara Kaźmierska opuściła kontynent

Tymczasem celebrytka wraz z synem wyjechała do Egiptu i tam planuje swoje kolejne kroki. Nie wygląda na to, żeby nadmiernie się przejmowała zaistniałą sytuacją. Na zdjęciach i nagraniach umieszczonych w sieci twarz Dagmary Kaźmierskiej najczęściej rozjaśnia szeroki uśmiech. Potrafi również żartować ze swojej pracy w mediach i tego, że prawdopodobnie już do niej nie wróci.

Conańciu, tak ci chciałam tylko powiedzieć, że nie wiadomo, czy mamusia nie zmieni profesji, bo jak na razie kariera telewizyjna utknęła w martwym punkcie - zaśmiała się.

To zdanie padło w filmie opublikowanym na kanale syna Dagmary Kaźmierskiej, w którym oboje podróżują meleksem po ulicach Sahl Hasheesh. W pewnym momencie natrafili na grupkę turystów, którym celebrytka zareklamowała jedno z uwielbianych przez nią miejsc w Egipcie. Conan zauważył, że z taką wiedzą byłaby świetną przewodniczką.

ZOBACZ TEŻ: Hakiel nie miał o tym pojęcia? Przeszłość Kaźmierskiej nawet dla niego była tajemnicą

Internautka porównała Dagmarę Kaźmierską do Natalii Siwiec?

Sprawą żyje duża część Polek i Polaków, a reportaż omawiało już wielu przedstawicieli świata publicznego. Głos zabrali między innymi dziennikarz Maciej Orłoś, poseł Łukasz Litewka czy wieloletni przyjaciel celebrytki Jacek Wójcik. Nic więc dziwnego, że również społeczeństwo szeroko dyskutuje na temat Dagmary Kaźmierskiej, a na swój celownik bierze również innych celebrytów. Tak też stało się z Natalią Siwiec, słynną “Miss Euro 2012”. Na jej profilu na Instagramie pojawił się zaskakujący komentarz.

KAPIF_oryginal_K971674F.jpg
Fot. KAPiF

- Natalia, nie boisz się, że wyjdzie o was podobny artykuł, jak o Dagmarze?

- Nie mam czego się bać - odpowiedziała celebrytka.

Konsternacja innych fanów modelki była wyraźnie zauważalna, bowiem po jakimś czasie inna osoba dopytała, co miał znaczyć ten komentarz. Natalia Siwiec w odpowiedzi napisała, że sama się nad tym zastanawia. Osoba, która umieściła pierwszą wypowiedź, mogła sugerować, że celebrytka również ma coś na sumieniu.

natalia siwiec instagram.png
Fot. nataliasiwiec.oficial/Instagram