Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Syn Klaudii Carlos z „PnŚ” wygrał kiedyś popularny teleturniej. Aż przyklaśniecie z wrażenia. To prawdziwy geniusz
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.01.2024 21:19

Syn Klaudii Carlos z „PnŚ” wygrał kiedyś popularny teleturniej. Aż przyklaśniecie z wrażenia. To prawdziwy geniusz

Syn Klaudii Carlos z „PnŚ” wygrał kiedyś popularny teleturniej
Syn Klaudii Carlos z „PnŚ” wygrał kiedyś popularny teleturniej, fot. KAPIF

Klaudia Carlos niedawno zadebiutowała w roli prowadzącej show “Pytanie na śniadanie”. Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje na temat prezenterki. Okazało się, że jej mąż jest znanym artystą, a syn ma na koncie wygraną w prestiżowym teleturnieju! Fani nie kryją swojego zaskoczenia. 

Klaudia Carlos nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

Od jakiegoś czasu coraz głośniej w mediach jest o zmianach, jakie dzieją się za kulisami Telewizji Polskiej. Metamorfozy objęły również sektor rozrywkowy, w tym kultowe poranne show “Pytanie na śniadanie”. Niespodziewanie z pracą pożegnała się większość dotychczasowych prowadzących, w tym między innymi Tomasz Kammel, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, czy ciężarna Małgorzata Tomaszewska.

Na miejsce dotychczasowych gwiazd formatu przyszło wiele nowych twarzy, w tym między innymi ceniona dziennikarka Katarzyna Dowbor, czy prezenter radia Eska - Filip Antonowicz. Wśród debiutantów jest również nowa twarz TVP - Klaudia Carlos, którą widzowie mogą kojarzyć między innymi z występu w show “Taniec z Gwiazdami”.

Już wiadomo, z kim Marcin Hakiel zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”. Kontrowersyjna postać. „Początkowo się jej wystraszył” Sensacyjne wieści z ostatniej chwili: Beata Tadla wraca do „PnŚ”. Nie uwierzysz, z kim poprowadzi program

Niewiarygodne, kim jest mąż Klaudii Carlos z "Pytania na śniadanie"

Dziennikarka przed laty była jedną z najbardziej popularnych gwiazd w Polsce. Nie tylko pojawiła się na scenie w tanecznym show TVN-u, ale również pozowała na okładce magazynu “Playboy”. Potem jednak na dobre zniknęła z show-biznesu, gdzie powróciła z wielkim hukiem do odnowionego “Pytania na śniadanie”.

Życie prywatne prezenterki jest o wiele spokojniejsze od jej zawrotnej kariery zawodowej. Od ponad 30 lat Klaudia Carlos jest żoną Dariusza Macheja, który również działa na polskiej scenie. Jej ukochany z zawodu jest śpiewakiem operowym i od lat czaruje nas swoim głosem.

Co ciekawe, para poznała się jeszcze w szkole — obydwoje uczęszczali do Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu, gdzie dziennikarka była członkinią Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze. Wtedy też po raz pierwszy zobaczyła swojego ukochanego.

Darek był wtedy śpiewakiem, solistą. Ja właśnie przyszłam do zespołu i miałam zostać tancerką. Od samego początku sympatyzowaliśmy ze sobą, polubiliśmy się - powiedziała gwiazda w rozmowie z “Galą”.

Klaudia Carlos 1.jpg
Mąż Klaudii Carlos to znany muzyk, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Zaskakujące zmiany w programie “Nasz nowy dom”. Show zaliczyło gwałtowny spadek oglądalności.

Syn Klaudii Carlos z "Pytania na śniadanie" wygrał prestiżowy teleturniej

Zakochani pobrali się w 1993 roku, a niedługo później powitali na świecie dwójkę swoich ukochanych synów — Antoniego i Macieja. Co ciekawe, pociecha dziennikarki i śpiewaka operowego, również zaliczyła swój debiut w mediach. Syn małżeństwa miał okazję wystąpić w kultowym teleturnieju “Jeden z dziesięciu”.

Pomimo wielu obowiązków zawodowych i zawrotnej kariery, zakochani starają się zawsze znaleźć czas dla siebie i swoich bliskich. O szczegółach ich relacji opowiadał sam Dariusz Machej podczas rozmowy z “Galą”.

Staramy się jak najwięcej czasu spędzić ze sobą. Nawet gdy mamy godzinę, spotykamy się, byleby tylko razem pobyć. (...) Wystarczy jedno słowo Klaudii i rzucam wszystko, przyjeżdżam. Może zawsze na mnie liczyć. (...) Tworzymy związek partnerski. Decyzje podejmujemy razem. Dochodzimy do kompromisów.

Klaudia Carlos.jpg
Mąż Klaudii Carlos to znany muzyk, fot. KAPIF
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik