Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Już wiadomo, z kim Marcin Hakiel zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”. Kontrowersyjna postać. „Początkowo się jej wystraszył”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.01.2024 20:21

Już wiadomo, z kim Marcin Hakiel zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”. Kontrowersyjna postać. „Początkowo się jej wystraszył”

Już wiadomo, z kim Marcin Hakiel zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”
Już wiadomo, z kim Marcin Hakiel zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPIF

Zbliżająca się edycja “Tańca z Gwiazdami” niesie ze sobą wiele emocji. Już teraz w mediach pojawiają się informacje na temat kolejnych gwiazd, które zasilą jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. Teraz światło dzienne ujrzały informacje na temat tego, kto pojawi się u boku Marcina Hakiela.  

Najnowsza edycja "Tańca z Gwiazdami" pełna będzie zmian

Od jakiegoś czasu możemy obserwować szereg zmian, jakie mają miejsce za kulisami telewizji Polsat. Początkowo objęły one programy “Twoja twarz brzmi znajomo” oraz “Nasz nowy dom”. Teraz jednak znaczną metamorfozę ma przejść kolejne kultowe show - “Taniec z Gwiazdami”.

Już kilkanaście dni temu media obiegły wieści o pożegnaniu z dotychczasową prowadzącą format - Izabelą Janachowską. Krótko później okazało się, że ogromne zmiany będą mieć miejsce również w składzie jurorskim show. Ze swoją posadą pożegnało się większość oceniających, a spośród dawnego składu na ekranie zobaczymy jedynie Iwonę Pavlović.

Później okazało się, że na fotelu jurora zadebiutuje znana aktorka — Ewa Kasprzyk. Gwiazda może pochwalić się rekordowym wynagrodzeniem, jakie otrzyma za swój udział w programie. Teraz wyszło na jaw, że wśród tancerzy zagości jedno z najbardziej znanych nazwisk tej dziedziny — Marcin Hakiel.

Kolejne zmiany w programie "Nasz nowy dom"? Przyszłość Wiesława Nowobilskiego pod znakiem zapytania Sensacyjne wieści z ostatniej chwili: Beata Tadla wraca do „PnŚ”. Nie uwierzysz, z kim poprowadzi program

Marcin Hakiel powraca do "Tańca z Gwiazdami"

Niedawno media obiegła wieść o powrocie jednej z największych gwiazd. W zbliżającej się edycji “Tańca z Gwiazdami” w rolę tancerza i trenera wcieli się nie kto inny, jak Marcin Hakiel. Gwiazdor ma na swoim koncie wiele występów w kultowym tanecznym formacie.

To właśnie tam choreograf spotkał swoją wielką miłość — Katarzynę Cichopek, z którą nie tylko wygrał popularne show, ale też był małżeństwem przez 17 lat. Później w mediach głośno było na temat niespodziewanego rozwodu pary. Aktorka odeszła od swojego męża i związała się z kolegą z planu "Pytania na śniadanie" - Maciejem Kurzajewskim.

Marcin Hakiel do dzisiaj jest jednym z najbardziej cenionych tancerzy. Nie tylko prowadzi swoją szkołę, ale też aktywnie działa w social mediach, gdzie chwali się kolejnymi choreografiami. Niewiarygodne, z kim teraz zatańczy popularny gwiazdor.

Marcin Hakiel.jpg
Wiemy z kim zatańczy Marcin Hakiel w “Tańcu z Gwiazdami”, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Na jaw wyszło, kto wystąpi w “Tańcu z Gwiazdami”. Takich informacji nikt się nie spodziewał.

Nie do wiary, z kim w "Tańcu z Gwiazdami" wystąpi Marcin Hakiel

Teraz światło dzienne ujrzały informacje o nowej partnerce Marcina Hakiela. Okazało się, że choreograf wystąpi u boku popularnej gwiazdy programu “Królowe życia” - Dagmary Kaźmierskiej. Z informacji przekazanych przez media wynika, że gwiazdor miał początkowo wystraszyć się mocnego charakteru swojej nowej towarzyszki.

Marcin początkowo się jej wystraszył, bo bardzo różni ich temperament. W końcu jednak później stwierdził, że duet z nią będzie dla niego ciekawym doświadczeniem. Zachęciło go też to, że nowy reality-show Dagmary bardzo dobrze się ogląda w Polsacie, więc liczy, że jej liczni fani zostawią ich długo w programie - czytamy słowa informatora portalu Plotek.

Wszystko jednak wskazuje na to, że to ciekawe połączenie może zakończyć się bardzo owocną współpracą. Obok Dagmary Kaźmierskiej w show mają zatańczyć takie gwiazdy, jak Roksana Węgiel, Maciej Musiał, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Anita Sokołowska. 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik