Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Skromna" majówka Roxie Węgiel. Tak wypoczywa prawdziwa gwiazda
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.05.2024 10:17

"Skromna" majówka Roxie Węgiel. Tak wypoczywa prawdziwa gwiazda

Roksana Węgiel
fot. KAPIF; Instagram/@roxie_wegiel

Majówka trwa w pełni. Nic więc dziwnego, że mnóstwo gwiazd postanowiło wykorzystać ten czas na odpoczynek od nadmiaru obowiązków zawodowych. Przykładem może być Roxie Węgiel, która właśnie pochwaliła się fotografiami z urlopu. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Roksana Węgiel odpoczywa od treningów "Tańca z Gwiazdami"

19-letnia wokalistka nie może obecnie narzekać na brak pracy i obowiązków. Oprócz prężnie rozwijającej się kariery muzycznej Roksana Węgiel żywo angażuje się również w program “Taniec z Gwiazdami”, którego jest uczestniczką. Gwiazda nie ukrywa, że show sprawia jej mnóstwo radości, ale też kosztuje sporo czasu i ciężkiej pracy.

Piosenkarka wielokrotnie powtarzała, że wraz ze swoim tanecznym partnerem Michałem Kassinem spędza wiele godzin na dopracowywaniu choreografii, którą zaprezentują nam na parkiecie show Polsatu. Para często kontynuuje treningi nawet po zamknięciu sali. Wszystko po to, aby układ był jak najbardziej idealny i skradł serca wszystkich oglądających.

Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel odpoczywa od treningów "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel odpoczywa od treningów "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Przyjaciel Kaźmierskiej szybko uciął temat. "To byłeś ty?" Tego projektu nie dało się zrealizować. Zmiana planów w trakcie remontu

Roksana Węgiel łączy "Taniec z Gwiazdami" z innymi projektami

Pomimo faktu, że przygotowania do tanecznego show Polsatu kosztują młodą gwiazdę mnóstwo czasu i wyrzeczeń, nie zamierza ona rezygnować z innych obowiązków, czy chwil spędzonych z bliskimi. Już jakiś czas temu wyznała ona, że z powodu uczestnictwa w “Tańcu z Gwiazdami” nie mogła wrócić na czas świąt wielkanocnych do rodzinnego Jasła. Nie przeszkodziło jej to jednak w przygotowaniu świątecznych potraw dla siebie i swojego ukochanego Kevina Mgleja.

Podobnie jest, teraz gdy nadeszła upragniona majówka. Pomimo ciężkich treningów przed półfinałowym odcinkiem “Tańca z Gwiazdami”, Roksana Węgiel pozwoliła sobie na mały odpoczynek. Na swoim profilu na Instagramie zdradziła, w jaki sposób spędza urlop.

Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami, relacje, telefon
Roksana Węgiel łączy "Taniec z Gwiazdami" z innymi projektami, fot. KAPIF
Roksana Węgiel i Michał Kassin
Roksana Węgiel łączy "Taniec z Gwiazdami" z innymi projektami, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Historyczny wynik w “Va Banque”. Już nikt tego nie powtórzy.

Roksana Węgiel pochwaliła się swoją "skromną" majówką

Na profilu gwiazdy na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, w jaki sposób wokalistka spędziła pierwszy dzień majówki. Okazało się, że Roksana Węgiel 1 maja pozwoliła sobie na małą przejażdżkę…helikopterem, czym zaskoczyła wszystkich swoich fanów.

Piosenkarka pozuje w jeansowej bluzce, eleganckim naszyjniku i ogromnych okularach przeciwsłonecznych, jednak całą uwagę kradną jej wielkie słuchawki i niesamowity widok za oknem. Sama gwiazda podkreśliła, że jest to jedynie krótka przerwa i już niedługo wraca do treningów przed kolejnym odcinkiem “Tańca z Gwiazdami”.

Roksana Węgiel .jpg
Roksana Węgiel pochwaliła się swoją "skromną" majówką, fot. Instagram/@roxie_wegiel