Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przyjaciel Kaźmierskiej szybko uciął temat. "To byłeś ty?"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 02.05.2024 08:10

Przyjaciel Kaźmierskiej szybko uciął temat. "To byłeś ty?"

Dagmara Kaźmierska, Jacek Wójcik
Fot. KAPiF

Kiedy poznaliśmy szczegóły kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierksiej, wiele osób się od niej odcięło. Jedną z nich jest Jacek Wójcik, przyjaciel “Królowej życia”. Mężczyzna postanowił odpowiedzieć na zaczepkę internauty. Co powiedział?

Dagmara Kaźmierska stała u szczytu kariery

Dagmara Kaźmierska brała udział w obecnej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Z programu jednak zrezygnowała ze względu na kontuzję. Kontrowersyjna celebrytka tańczyła w parze z Marcinem Hakielem. Para w każdym odcinku dostawała bardzo niskie oceny. Raz nawet zdobyli najniższą liczbę punktów od jury w całej historii programu. 

Kaźmierska swoją przygodę z telewizją zaczęła od udziału w programie “Królowe życia”. W ostatnim czasie miała także swoje własne show. “Dagmara szuka męża” zostało jednak zdjęte z anteny i usunięte z Polsat Go, po aferze, która się niedawno rozpętała.

Majówka jak z koszmaru! Mucha wyjechała z kraju, a wtedy wydarzyło się to Tego projektu nie dało się zrealizować. Zmiana planów w trakcie remontu

Jeden z portali ujawnił szczegóły kryminalnej przeszłości Kaźmierskiej

Dzięki publikacji portalu Goniec.pl poznaliśmy szczegóły dotyczące kryminalnej przeszłości “Królowej życia”. Dagmara Kaźmierska w swoich domach publicznych lubiła porządek, a za nieprzestrzeganie zasad surowo karała. Stosowała przemoc, poniżała i biła. Aż trudno uwierzyć, że taka osoba została gwiazdą telewizji. Kariera kontrowersyjnej celebrytki bardzo się jednak rozpędziła. 

W programie emitowanym na TTV występowali z nią również bliscy znajomi. W tym uwielbianym przez widzów Jacek. Teraz mężczyzna postanowił odnieść się do całej sprawy.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska Fot. KAPiF

Jacek Wójcik odcina się od Dagmary Kaźmierskiej

Z informacji, do których dotarł portal Goniec.pl wynika, że jednym z pracowników agencji towarzyskiej należącej do Dagmary Kaźmierskiej, był Jacek K. To wywołało lawinę spekulacji, a mężczyznę zaczęto łączyć z przyjacielem kontrowersyjnej celebrytki, Jackiem Wójcikiem. Jeden z internatów postanowił zapytać o to wprost w mediach społecznościowych. 

A to prawda, że pan był ochroniarzem w burdelu pani Dagmary? - napisał użytkownik sieci pod jednym z najnowszych materiałów Jacka Wójcika. 

Wtórował mu kolejny - To byłeś ty?

Mężczyzna postanowił uciąć temat krótko. “Nie byłem” - napisał.