Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Serce ściska z żalu. Legendarny muzyk doznał wielkiej straty. Żałoba może trwać miesiącami
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 02.02.2024 13:20

Serce ściska z żalu. Legendarny muzyk doznał wielkiej straty. Żałoba może trwać miesiącami

Legendarny muzyk doznał wielkiej straty, fot. Iberion/Canva
Legendarny muzyk doznał wielkiej straty, fot. Iberion/Canva

Legendarny muzyk przekazał łamiące serce wieści. Gwiazda estrady pogrążyła się w żałobie po śmierci swojej mamy, która miała miejsce 31 stycznia. Kobieta była niezwykle ważną częścią jego życia i często towarzyszyła mu podczas koncertów, a nawet zdarzało się, że wspólnie występowali na scenie. 

Legendarny muzyk przekazał informację o śmierci mamy

74-letni Bruce Springsteen przekazał smutne wiadomości na temat swojej mamy. Wokalista poinformował o śmierci swojej mamy, Adele Springsteen. Kobieta za kilka miesięcy skończyłaby 99 lat. Muzyk podzielił się smutną wiadomością za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do posta dołączył nagranie, na którym można zobaczyć, jak wraz z mamą tańczy do klasycznego utworu Glenna Millera z 1939 roku „In the Mood”. 

Pogrążony w żałobie piosenkarz zdecydował się podzielić ze swoimi fanami fragmentem utworu „The Wish”, który znalazł się na jego płycie „Tracks” z 1998 roku:

Mamo, pamiętam, że rano słyszałem dźwięk Twojego budzika. Leżałem w łóżku i słuchałem, jak przygotowujesz się do pracy, i dźwięku Twojej kosmetyczki na zlewie. A panie w biurze całe w szminkach, perfumach i szeleszczących spódnicach, jak dumnie i szczęśliwie zawsze wyglądaliście, wracając z pracy do domu.

Wielka tragedia. Nie żyją dwie polskie gwiazdy. Dzieliło je 11 lat, a odeszły jednego dnia. Fani nie mogą w to uwierzyć Koszmar. Nie żyje kolejna wielka gwiazda. Fani zalewają się łzami

Bruce Springsteen opłakują śmierć mamy

Ze wpisu gwiazdora wynika, że Adele Springsteen odeszła 31 stycznia 2024 roku, zaledwie 3 miesiące przed swoimi 99. urodzinami. To właśnie od niej otrzymał swoja pierwszą gitarę, na którą zarobiła dzięki pracy sekretarki. Adele Springsteen jest mamą Bruce'a i jego siostry Pameli, która zawodowo zajmuje się fotografią. 

To nie jest telefon w niedzielę, kwiaty czy kartka na Dzień Matki. To nie jest dom na wzgórzu z ogrodem i ładnym podwórkiem. Mam swojego hot roda na Bond Street. Jestem starszy, ale poznasz mnie na pierwszy rzut oka. Znajdziemy nam mały bar z rock’n’rollem i wyjdziemy potańczyć – czytamy w dalszej części posta.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje bohaterka "Gogglebox". Tragiczne wieści właśnie spłynęły, ciężko uwierzyć. Fani brytyjskiej edycji w rozpaczy

Zmarła mama Bruce'a Springsteena

Jak na razie Bruce Springsteen nie przekazał szczegółów dotyczących pogrzebu swojej mamy. Mama muzyka od dłuższego czasu zmagała się z chorobą Alzheimera, o czym poinformował wokalista w 2021 roku podczas koncertu w Nowym Jorku w ramach trasy „Springsteen on Broadway”. Mimo swojego stanu nie przestała kochać tańca. Jak cytuje jego słowa portal „The Daily Beast”:

Ma 95 lat i od 10 lat choruje na Alzheimera, co bardzo wiele nam odebrało. Ale potrzeba tańca jej nie opuściła. Ona nie może mówić. Ona nie może stać. Nie może już sama jeść. Ale kiedy mnie widzi, zawsze się uśmiecha. (…) I jest dźwięk, który wydaje, kiedy mnie widzi. To tylko dźwięk, ale wiem, że oznacza „kocham cię”.

Bruce Springsteen wielokrotnie zapraszał swoją mamę do wspólnego tańca. Po raz ostatni pojawiła się na scenie jego koncertu w 2016 roku w Madison Square Garden. Adele Springsteen miała wówczas ponad 90 lat. 

Źródło: The Daily Beast

Tagi: śmierć
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!