Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koszmar. Nie żyje 39-letnie aktorka. Była znana nawet w USA
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 02.02.2024 12:18

Koszmar. Nie żyje 39-letnie aktorka. Była znana nawet w USA

Nie żyje 39-letnie aktorka, fot. Canva/Getty Images
Nie żyje 39-letnie aktorka, fot. Canva/Getty Images

30 stycznia zmarła kolejna osoba powiązana ze światem kina. Twórczyni filmów dokumentalnych i aktorka miała zaledwie 39 lat. 

Media donoszą o śmierci gwiazdy

Media obiegła informacja o śmierci Isabelle Lawrence Thomas – brytyjskiej aktorki i twórczyni filmów dokumentalnych, a także żony producenta nominowanego w tym roku do Oscara. Bradley Thomas otrzymał nominację za film Martina Scorsese „Czas krwawego księżyca”, który ma w sumie szansę na 10 statuetek, w tym tę dla najlepszego filmu. Isabelle Lawrence Thomas nie będzie miała jednak okazji stanąć u boku męża na czerwonym dywanie podczas ceremonii, która odbędzie się 10 marca. 

Isabelle Lawrence Thomas i Bradley Thomas pobrali się w 2018 roku i doczekali się dwójki dzieci – bliźniaczek Poppy i Grace. Rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie, a zamiast kwiatów prosi o przekazywanie datków na organizację zajmującą się zdrowiem psychicznym – Mental Health Coalition.

Koszmar. Nie żyje kolejna wielka gwiazda. Fani zalewają się łzami Nie żyje bohaterka "Gogglebox". Tragiczne wieści właśnie spłynęły, ciężko uwierzyć. Fani brytyjskiej edycji w rozpaczy

Przyczyna śmierci Isabelle Lawrence Thomas

Jak przekazał portal „Deadline” Isabelle Lawrence Thomas zmarła niespodziewanie. Jeszcze kilka tygodni temu brylowała z mężem na ceremonii wręczenia Złotych Globów, która odbyła się 7 stycznia. Nic nie zapowiadało jej nagłej śmierci. 

Zgodnie z medialnymi doniesieniami przekazanymi przez „People”, ciało artystki zostało znalezione w hotelu w Los Angeles. Przedstawiciele policji potwierdzili, że kobieta popełniła samobójstwo, a jej ciało nosiło ślady „licznych ran pourazowych”. Jak przekazał „New York post” kobieta miała skoczyć z balkonu położonego na wysokim piętrze Hotelu Angeleno. Isabelle Lawrence Thomas nie zostawiła po sobie listu pożegnalnego. „Daily Mail” dotarł z kolei do informacji, że policja pojawiła się na miejscu zdarzenia po wezwaniu dotyczącym martwej kobiety znalezionej w basenie. 

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje twórca kultowych seriali i laureat nagrody Emmy. Świat pogrążył się w rozpaczy

Zmarła Isabelle Lawrence Thomas

Dziennikarz portalu „Deadline” Mike Fleming Jr, który przekazał wiadomość o śmierci Isabelle Lawrence Thomas, nie mógł uwierzyć w tragedię. Jak ujawnił w swoim osobistym artykule, widział małżeństwo zaledwie kilka tygodni temu:

Dopiero co widziałem Izzy i Bradleya na imprezie Apple Golden Globes i jestem tym do głębi wstrząśnięty. Była piękną, miłą i pełną życia kobietą, która rozświetliła pokój. Urodzona w Bath i absolwentka neuronauki na Oksfordzie, Izzy przeprowadziła się do Los Angeles, aby podążać za swoją pasją do opowiadania historii i kręcenia filmów. Następnie wyprodukowała film dokumentalny na temat życzliwości, a ostatnio także film o pickleballu.

Jeśli znajdujesz się w kryzysie zdrowia psychicznego, potrzebujesz pomocy lub masz myśli samobójcze, nie wahaj się skorzystać z numerów pomocowych:

  • 800 70 22 22 – centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego,
  • 116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży,
  • 116 123 – kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych,
  • 22 635 09 54 – telefon zaufania dla osób starszych,
  • 800 120 002 – Niebieska Linia, ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie,
  • 112 – w razie bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia.

Źródło: Deadline, People, New York Post, Daily Mail

Tagi: śmierć
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik