Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozpaczliwe sceny na pogrzebie dwóch ofiar wypadku z synem Sylwii Peretti. Jeden szczegół szokuje
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 19.07.2023 15:52

Rozpaczliwe sceny na pogrzebie dwóch ofiar wypadku z synem Sylwii Peretti. Jeden szczegół szokuje

syn Sylwii Peretti
Pogrzeb dwóch ofiar wypadku z synem Sylwii Peretti, fot. facebook.com/goniecpl

W weekend media obiegła wiadomość o tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło w centrum Krakowa. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował w dół schodów z Mostu Dębnickiego na Bulwar Czerwieński. W wypadku życie straciło czterech pasażerów, w tym syn Sylwii Peretti, znanej z programu „Królowe życia”, oraz dwóch kuzynów.  

Pogrzeb ofiar wypadku samochodowego

W środę, 19 lipca 2023 roku, odbył się pogrzeb dwóch ofiar wypadku z udziałem syna Sylwii Peretti. 24-letni Michał i 23-letni Aleksander zostali pochowani podczas wspólnej ceremonii, która rozpoczęła się msza pogrzebową o godzinie 11:00 w kościele oo. Reformatów w Wieliczce.

To wielka tragedia dla rodziny, która musiała pożegnać jej dwóch młodych członków. Michał zostawił za sobą żonę, z którą ożenił się przed kilkoma miesiącami. Aleksander w zeszłym roku pochował z kolei swoja matkę, która przegrała walkę z chorobą nowotworową. Przed siedmioma laty zmarł z kolei jego ojciec. 

Nowe informacje ws. wypadku syna Sylwii Peretti. Padły porażające liczby. Taka prędkość to katastrofa

Rozpaczliwe sceny na pogrzebie dwóch ofiar wypadku z synem Sylwii Peretti

Na miejscu ceremonii pogrzebowej kuzynów Michała G. i Aleksandra T. pojawili się reporterzy portalu Goniec.pl. Udokumentowali oni przykre wydarzenie, które złamało serca ich bliskich. Jeden szczegół szczególnie nimi wstrząsnął. 

Na nagraniu widać żonę Michała G. Para wzięła ślub zaledwie kilka miesięcy temu. Kobieta, pogrążona w wielkim żalu, zanosi się płaczem. Poruszonych było zresztą wiele osób, które przybyły, by pożegnać tych młodych ludzi. Na zdjęciach, jakie znajdują się przy trumnach widać dwóch uśmiechniętych chłopaków tuż po 20-ce, których życie niestety dobiegło końca.

W sprawie wypadku prowadzone jest dochodzenie

Jak poinformowano na profilu Małopolskiej Policji na Facebooku, w sprawie toczone jest dochodzenie, które ma określić, jaka była dokładna przyczyna wypadku. Sprawa prowadzona jest przez krakowską prokuraturę. 

Ze wstępnej sekcji zwłok ofiar wynika, że przyczyną śmierci ofiar wypadku były obrażenia wielonarządowe, obejmujące głównie obszar głowy i kręgosłupa. Prokuratura czeka na wyniki badań toksykologicznych, które mają określić, czy w chwili wypadku znajdowali się pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Zobacz zdjęcia i film:

pogrzeb.jpgpogrzeb.jpgpogrzeb.jpgpogrzeb.jpg

Źródło: Onet, Gazeta Krakowska, Goniec.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik