Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To przez to, co zrobiły jej koleżanki? Ania z „Rolnik szuka żony” już nie chce mówić za dużo o ciąży. Znów musiała bronić Jakuba
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 28.01.2024 11:06

To przez to, co zrobiły jej koleżanki? Ania z „Rolnik szuka żony” już nie chce mówić za dużo o ciąży. Znów musiała bronić Jakuba

Ania z „Rolnik szuka żony” już nie chce mówić za dużo o ciąży, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” prod. TVP
Ania z „Rolnik szuka żony” już nie chce mówić za dużo o ciąży, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” prod. TVP

Od wielkiego finału najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony” minęło już kilka tygodni. Fani nadal z zapałem śledzą losy uczestników poprzednich edycji, w tym także Ani i Jakuba z 10. serii, którzy znaleźli miłość w programie TVP. 

Ania i Kuba z „Rolnik szuka żony” stworzyli szczęśliwy związek

Ania i Jakub z najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony” w wielkim finale obwieścili fanom radosną nowinę. Rolniczce udało się zbudować szczęśliwy związek z mężczyzną, na którego postawiła na ostatnim etapie eliminacji kandydatów do jej serca. W finałowym odcinku Kuba powiedział o ich relacji:

Oboje włożyliśmy jakąś pracę z Anią, emocje (…) Dlatego tworzymy teraz fajną relację. Jeśli chodzi o mnie, to warto było zgłosić się do programu (…) powiem innym, by nie stresowali się tak jak ja. Wcześniej nie poznałem kobiety, która na tylu gruntach byłaby doskonała.

To był jednak dopiero początek ich wspólnej przygody.

Jessica z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Niewiarygodna przemiana. Fani aż przecierają oczy Nie wierzyli w Waldka i Dorotę w "Rolnik szuka żony". Właśnie gruchnęły wieści, spakowali walizki i stało się

Ania z „Rolnika” już nie chce mówić za dużo o ciąży

Niedługo po finale programu „Rolnik szuka żony”, w wigilijny wieczór Ania i Jakub pochwalili się w mediach społecznościowych swoimi zaręczynami. Zaledwie chwilę później, w świątecznym odcinku programu TVP na jaw wyszło, że para nie tylko szykuje się do ślubu, ale także już wkrótce zostanie rodzicami

Ania Derbiszewska w niedawnej sesji pytań i odpowiedzi, jaką zorganizowała na swoim instagramowym profilu, rolniczka ujawniła, że nie chce już odpowiadać na pytania dotyczące jej ciąży i dziecka. Czy wynika to z faktu, że jakiś czas temu Ewa i Nicola z programu „Rolnik szuka żony” „żartowały”, że bardzo wcześnie zaszła w ciążę, skoro poród już na wiosnę? Rolniczka ujawniła powody swojej decyzji:

Nie odpowiadam na pytania: który to miesiąc? Jakie imię dziecka? Kiedy dowiedziałam się o płci dziecka? Na kiedy poród? Każdy człowiek ma jakieś granice prywatności, także proszę o uszanowanie tego.

ZOBACZ TEŻ: Krystyna z “Rolnik szuka żony” związała się z kobietą. Nagle teraz wydała pilny apel, chodzi o ich córkę

Ania z „Rolnika” znowu musiała stanąć w obronie Jakuba

Anna z programu „Rolnik szuka żony” odpowiedziała także na pytanie, a raczej komentarz jednej z internautek, która wskazała, że rolniczka stara się zrobić tajemnicę ze swojego stanu, równocześnie zarzucając jej partnerowi, że ponownie ujawni jej sekrety. To oskarżenie wynika z faktu, że w świątecznym odcinku to właśnie Jakub ujawnił informację o spodziewanym dziecku, co zostało przez wiele osób odebrane jako informacja, którą zdradził wbrew woli swojej partnerki. Anna Derbiszewska sprostowała jednak, że informację o ciąży cały czas planowali ujawnić w programie, ale już niekoniecznie wieści na temat spodziewanej płci ich dziecka. Ania bez chwili zastanowienia stanęła jednak po stronie swojego ukochanego, wyjaśniając internautce, że nie chcą zdradzać wszystkich informacji dotyczących ich życia całemu światu. 

Jakub z niczym mnie nie wydał, proszę Pani. Tak widzowie to odebrali. Było wszystko zaplanowane, żeby w odcinku świątecznym poinformować o ciąży, o płci nie myślałam, czy mówić, czy nie, nie stanowiło to dla mnie problemu. Gdybym o czymś nie chciała informować, proszę mi wierzyć, że Kuba by o tym nie mówił. Szanujemy nawzajem swoje poglądy i decyzje. Po prostu jeżeli chodzi o resztę informacji, uważam, że to nie jest konieczne. Pani też wszystkim o każdym szczególe swojego życia opowiada? Myślę, że nie, więc proszę przemyśleć, zanim coś Pani napisze.

Ania z „Rolnika” już nie chce mówić za dużo o ciąży, fot. Instagram aniaderbiszewska 2.png
Ania z „Rolnika” już nie chce mówić za dużo o ciąży, fot. Instagram/aniaderbiszewska
Ania z „Rolnika” już nie chce mówić za dużo o ciąży, fot. Instagram aniaderbiszewska 1.png
Ania z „Rolnika” już nie chce mówić za dużo o ciąży, fot. Instagram/aniaderbiszewska
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania