Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnicy. Podlasie": kolejna prośba Andrzeja o pomoc rozgniewała fanów
Michał Fitz
Michał Fitz 07.02.2023 08:10

"Rolnicy. Podlasie": kolejna prośba Andrzeja o pomoc rozgniewała fanów

Andrzej z Plutycz
fot. YouTube/Youtube.comAndrzej i Gienek Plutycze

Gienek i Andrzej z Plutycz to najpopularniejsi bohaterowie programu "Rolnicy. Podlasie". Nie tylko pojawiają się w show, ale także regularnie publikują na swoim kanale w serwisie YouTube. Jednym z ostatnich filmów Andrzej mocno podpadł internautom.

To nie pierwszy raz, gdy mężczyzna spotyka się z krytyką pod swoim adresem. Widzom często nie podoba się jego zachowanie.


 

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej skrytykowany

Podwórko rolników nie jest w żaden sposób utwardzone, a pogoda, która utrzymywała się w ostatnich tygodniach, sprawiła, że cały ich plac pokryło błoto. Internauci nieco z tego żartowali, a Andrzej w noworocznym filmiku postanowił ten temat podchwycić i stwierdził, że jakiś dobry Mikołaj, mógłby przysłać mu firmę, która się tym zajmie.

Zasugerował tym samym, by ktoś przyjechał i zrobił to za darmo, co najwyżej w zamian za reklamę w sieci. To nie pierwszy raz, gdy Andrzej tak doprasza się o pewne usługi. Zeszłej wiosny apelował do rolników z siewnikami, by przyjechali i pomogli mu zasiać kukurydzę. Sam bowiem nie miał do tego sprzętu.


 

Margaret wzięła ślub, ale męża nie ma. Podjęła zdumiewającą decyzję Tak, za darmo. Tylko dziś w Biedronce rozdają rozchwytywany produkt

Fani oburzeni postawą Andrzeja z programu "Rolnicy.Podlasie"

Takie podejście do rozwiązywania problemów mocno poirytowało widzów, którzy wygarnęli Andrzejowi w sekcji komentarzy, co o tym myślą. Rolnikowi z pewnością nie czytało się tego zbyt przyjemnie.

Teraz chcesz wyżebrać kasę na podwórko, potem pewnie na remont domu, a następnie na łuparkę do drzew brzmi jeden z takich komentarzy.

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej wziął się za podwórko

Andrzej, czytając nieprzychylne komentarze, widocznie wyciągnął wnioski i nieco się zreflektował. W następnym filmie pokazał bowiem, jak sam próbuje ogarnąć błoto, którego nagromadziło się naprawdę sporo. Nie zamierzał już czekać, aż ktoś przyjedzie i zrobi to za niego.

Na filmiku widać jednak, że nie było to proste zadanie, a ilość błota przerosła możliwości jego sprzętu. Ciągnik nie był w stanie wszystkiego zagarnąć i tylko nieco poprawił sytuację na podwórku rolnika.

Zobacz wideo:

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/JmDwdFncHUI" title="Rąbanie drewna na opał  Układanie  Czy Andrzej z Plutycz zdąży przed zimą ????" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>


 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik