Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyrzucą Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z TVP? Zachowali się nie po myśli władz telewizji publicznej
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.02.2023 19:05

Wyrzucą Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z TVP? Zachowali się nie po myśli władz telewizji publicznej

Kasia Cichopek
fot. KAPiF

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to zdecydowanie największe gwiazdy TVP. Niedawno okazali solidarność akcji, która nie jest mile widziana na antenie stacji. Czy czekają ich za to konsekwencje?

W ubiegłą niedzielę odbył się 31. finał WOŚP, który zbierał fundusze na sprzęt medyczny do walki z sepsą. Wiele gwiazd show-biznesu jawnie pokazywało swoje zaangażowanie i przekazywało datki na akcję. W słusznej sprawie o dziwo wypowiedziały się również gwiazdy TVP.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wspierali WOŚP

Gdy cała Polska angażowała się w akcję Jurka Owsiaka, prezenterzy "Pytania na śniadanie" mieli dodatkowy powód do świętowania. 29 stycznia Maciej Kurzajewski obchodził okrągłe 50. urodziny.

Z tego powodu w mediach społecznościowych duetu pojawiało się mnóstwo relacji, poczynając od specjalnego tortu na planie śniadaniówki, aż do romantycznego spaceru ulicami Warszawy.

W szczególności jedno ze zdjęć zapadło w pamięć internautom. Kasia Cichopek pokazała urocze selfie z partnerem wraz ze słynnymi serduszkami WOŚP. Jej partner udostępnił u siebie to samo zdjęcie wraz z dopiskiem "Urodzinowe granie".

Czyżby prezenterzy TVP zapomnieli, jaki stosunek ma stacja wobec akcji charytatywnej? Od lat żadna z jej gwiazd nie wykazała się takim zaangażowaniem publicznie.

Odsunęła meblościankę i zamarła. To ukrywał przed nią zmarły mąż, sekret wstrząsnął nawet służbami

TVP nie po drodze z WOŚP

Charytatywna inicjatywa Jurka Owsiaka od lat nie cieszy się popularnością wśród ścian Telewizji Polskiej. Ostatni raz stacja transmitowała wydarzenie w 2016 roku. Do dziś temat finału, na którym zbierane są milionowe darowizny, zostaje poruszany mimochodem w wieczornych wydaniach "Wiadomości".

Wiele gwiazd korzystając z mediów społecznościowych, wytyka TVP taką postawę, podkreślając przy tym ich publiczną rolę. Mimo to stacja pozostaje przy swoim stanowisku.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nadal pojawiają się w porannym wydaniu "Pytania na śniadanie". Internauci jednak na długo zapamiętają ich symboliczny akt solidarności ze szczytnym celem.

 

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek
Jasnowidz Wojciech Glanc powiedział, co się niebawem wydarzy. Miał wizję
Jasnowidz Glanc i jego wizja
screen youtube.com/ Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc
Jasnowidz Glanc podzielił się swoją najnowszą wizją. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków. Według niego już niedługo mają się wydarzyć straszne rzeczy. Jasnowidz Glanc jest jednym z głównych konkurentów dla Krzysztofa Jackowskiego. Były brzuchomówca podzielił się niedawno swoją najnowszą wizją, która ma się spełnić już jesienią. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków. W pierwszej części swojej przepowiedni jasnowidz Glanc mówi o potwornym skażeniu, które ma się pojawić w Bałtyku. Wygląd wody opisuje jako promieniujące błoto, które będzie świecić w nocy. Jasnowidz wprost mówi, że będzie to bardzo niebezpieczne. – Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku (…) Takie błoto, które świeci w nocy, jakby to promieniowało czymś (…) Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo” – stwierdził jasnowidz Glanc. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:
Czytaj dalej
Ksiądz skomentował niestosowny sms od parafianki. Na mszy nie gryzł się w język
ksiądz
youtube.com/Wroniecka
Zwykle to ksiądz ma konkretne wymagania dotyczące tego, jak wierni powinni przyjąć go po kolędzie. Pewien duchowny otrzymał jednak od parafianki wiadomość z odwrotnymi instrukcjami. To go rozwścieczyło. Kapłan nie gryzł się w język na kolejnej mszy. Zacytował nawet treść wiadomości.
Czytaj dalej