Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Radosław Liszewski szczerze o żonie Dorocie. Opowiedział, jak wygląda ich życie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.02.2023 19:03

Radosław Liszewski szczerze o żonie Dorocie. Opowiedział, jak wygląda ich życie

Radosław Liszewski
fot. KAPiF

Radosław Liszewski oprócz wieloletniej kariery może pochwalić się również długim małżeństwem. Żonę spotkał jeszcze w czasach liceum. Razem przeszli przez wszystkie życiowe wyzwania.

Do niedawno ukochana muzyka stroniła od medialnych eventów. Teraz jednak coraz częściej towarzyszy mężowi nie tylko w życiu prywatnym. Gwiazdor disco polo zdradził, jak utrzymać tak długą relację.

Radosław Liszewski o małżeństwie i kryzysach

Miłość przed ołtarzem wyznali sobie w 1995 roku i od tego momentu pozostają nierozłączni. Powitali na świecie dwóch synów: Norberta i Jakuba. Para nie kryje łączących ich uczuć i coraz chętniej angażuje się w telewizyjne programy.

W hicie Polsatu "The Story of My Life. Historia naszego życia" opowiedzieli o początkach znajomości, a także mogli zobaczyć swoje postarzone wersje. Radosław Liszewski poznał miłość jako nastolatek i nie ukrywa, że pomimo wielu wspólnych lat nadal widzi w kobiecie dawną przyjaciółkę.

Ona jest moją żoną, kochanką i kumpelą. Ja jej nie daję powodów do zazdrości i nie szukam przygód. [...] Jestem szczęśliwym facetem z poukładanym życiem — podkreślał w rozmowie z Pomponikiem.

Jak w każdym związku trafiają się także dni pełne spięć i nieporozumień. Radosław Liszewski zdradził, że w takich momentach kluczowe jest zrównoważenie emocji.

U nas konflikty nie trwają miesiącami. Życie jest za krótkie, aby je marnować. Dużo nas łączy i dzieli. Jeśli Dorota wybuchnie, to ja ją ugaszę, a jak ja to ona mnie — tłumaczył.

Odsunęła meblościankę i zamarła. To ukrywał przed nią zmarły mąż, sekret wstrząsnął nawet służbami

Rodzinna przeprowadzka do stolicy

Małżeństwo niedawno przeprowadziło się do Warszawy, gdzie aktualnie studiują ich synowie. Więzi rodzinne są dla nich bardzo ważne, dlatego nawet po koncertach czy występach w telewizji znajdują czas na wspólny posiłek.

Powód naszej przeprowadzki był jeden. Jesteśmy bliżej synów, którzy wyjechali do Warszawy na studia. Mieszkamy w leśnej enklawie, spotykamy się na niedzielne obiady i czujemy, że wszystko jest takie, jakie być powinno — tłumaczył artysta.

Wieloletnie małżeństwa są rzadkością w show-biznesie. Piosenkarz disco polo udowadnia jednak, że dzięki poświęceniu i chętni łatwo można połączy te dwa światy.

Jasnowidz Wojciech Glanc powiedział, co się niebawem wydarzy. Miał wizję
Jasnowidz Glanc i jego wizja
screen youtube.com/ Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc
Jasnowidz Glanc podzielił się swoją najnowszą wizją. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków. Według niego już niedługo mają się wydarzyć straszne rzeczy. Jasnowidz Glanc jest jednym z głównych konkurentów dla Krzysztofa Jackowskiego. Były brzuchomówca podzielił się niedawno swoją najnowszą wizją, która ma się spełnić już jesienią. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków. W pierwszej części swojej przepowiedni jasnowidz Glanc mówi o potwornym skażeniu, które ma się pojawić w Bałtyku. Wygląd wody opisuje jako promieniujące błoto, które będzie świecić w nocy. Jasnowidz wprost mówi, że będzie to bardzo niebezpieczne. – Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku (…) Takie błoto, które świeci w nocy, jakby to promieniowało czymś (…) Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo” – stwierdził jasnowidz Glanc. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:
Czytaj dalej
Ksiądz skomentował niestosowny sms od parafianki. Na mszy nie gryzł się w język
ksiądz
youtube.com/Wroniecka
Zwykle to ksiądz ma konkretne wymagania dotyczące tego, jak wierni powinni przyjąć go po kolędzie. Pewien duchowny otrzymał jednak od parafianki wiadomość z odwrotnymi instrukcjami. To go rozwścieczyło. Kapłan nie gryzł się w język na kolejnej mszy. Zacytował nawet treść wiadomości.
Czytaj dalej