Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz postawił na oszałamiającą inwestycję. Oto, CO pojawi się w Plutyczach
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 30.07.2023 14:15

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz postawił na oszałamiającą inwestycję. Oto, CO pojawi się w Plutyczach

Andrzej z Plutycz postawił na oszałamiającą inwestycję
Andrzej z Plutycz postawił na oszałamiającą inwestycję, fot. kadr z programu „Rolnicy. Podlasie”

Andrzej z Plutycz cieszy się dużym gronem fanów wśród widzów programu „Rolnicy. Podlasie”. Zainteresowani fani już 30 lipca będą mogli zanurzyć się z najnowszym odcinku, w którym poza Andrzejem będzie można zobaczyć dawno niewidzianą Emilię Korolczuk z Laszek, a także Agnieszkę i Jarka z Bronowa.

Andrzej z Plutycz z programu „Rolnicy. Podlasie” z nieoczekiwaną inwestychą

Jak widzowie dowiedzą się w najbliższym odcinku programu „Rolnicy. Podlasie” na podwórku Andrzeja z Plutycz stanie nowa inwestycja. Zadebiutuje na nim oczko wodne, które zostało stworzone przez Gienka. Mężczyzna liczy, że spodoba się ono kobiecie, która kiedyś zdecyduje się zamieszkać z Andrzejem w gospodarstwie. 

To jednak nie jedyne jego zadanie w tym odcinku. Wraz ze Sławkiem uda się na pole, gdzie będą usuwać kamienie, które pozostały tam po rozbiórce stodoły. Dzięki tej pracy Andrzej będzie mógł w przyszłości jeździć tam dużymi maszynami. Jeszcze później w towarzystwie Jastrzębia i swojego wnuka, Gienek umyje ciągnik. 

Polacy pokochali go za program "Uwaga", został zwolniony. Zaskakujące, kim jest matka jego dzieci

Andrzej z Plutycz z programu „Rolnicy. Podlasie” z odważną deklaracją

Andrzej z Plutycz jakiś czas temu złamał rękę. Od tego czasu co jakiś czas mu doskwiera. Kontuzja była także przyczyną jego pobytu w sanatorium. Z wyjazdu wrócił do Plutycz z odważną deklaracją – rolnik planuje się ustatkować i znaleźć partnerkę. 

– Tak, bardziej zaczynam dbać o dom, bo chcę poznać dziewczynę. Remonty chcę dalej ciągnąć, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Od marzeń przychodzą czyny – cytuje jego słowa portal „strefaAGRO”.

Gospodarz ujawnił, że wprowadził zmiany nie tylko w wyglądzie gospodarstwa:

– Zmieniłem się, wyciszyłem, jestem spokojniejszy i nie denerwuję się. Nerwy w niczym nie pomagają.

Andrzej z Plutycz nie będzie jedynym bohaterem nadchodzącego odcinka „Rolnicy. Podlasie”

Fani Emilii Korolczuk z pewnością ucieszą się, gdy zobaczą ją w najnowszym odcinku programu „Rolnicy. Podlasie”. Kobieta wraz z babcią zajmą się kolczykowaniem młodego cielaka. Nie mają na to wiele czasu, zanim zwierzę nie nauczy się uciekać. Rolniczka zajmie się także budową zagrody, a córka pomoże jej w sprzątaniu klatki dla kurcząt.

Agnieszka i Jarek z kolei zmagają się z młodym ogierem, którego żywiołowość sprawia im wiele problemów. Agnieszka zajmie się ponadto wiankami na święto Bożego Ciała, które później będą zdobić okna jej dom. Jarek z kolei skorzysta z pomocy Adama i razem wymienią maskę w ciągniku. 

Źródło: Super Express, strefaAGRO

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"