Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz pobladł, gdy zobaczył co się stało, Waldek "Złota Rączka" pośpieszył z pomocą
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 29.07.2023 19:38

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz pobladł, gdy zobaczył co się stało, Waldek "Złota Rączka" pośpieszył z pomocą

Andrzej z Plutycz
Waldek "Złota Rączka" pomógł Andrzejowi z Plutycz w naprawie sprzętu. Fot. Youtube.com/@WaldekZotaRaczka

Andrzej z Plutycz to sympatyczny rolnik znany widzom z programu “Rolnicy. Podlasie”. Mężczyźnie jakiś czas temu przydarzyła się niefortunna usterka sprzętu. Na co dzień zarządza on sporym gospodarstwem, więc awaria poważnie utrudnia prace na nim. Andrzejowi udało się jednak uzyskać pomoc.

"Rolnicy. Podlasie": Andrzejowi z Plutycz przytrafił się niemały problem ze sprzętem

Niektóre maszyny, z których w swoim gospodarstwie korzysta Andrzej z Plutycz, nie są w najlepszej kondycji. Gołym okiem widać, że naznaczył je ząb czasu. W związku z tym faktem co jakiś czas bohaterowi “Rolników. Podlasie” zdarzają się awarię sprzętu. Wtedy do akcji wkracza zwykle Waldek “Złota Rączka”, czyli przyjaciel rolnika spod Bielska Podlaskiego.

Andrzej z Plutycz jest częstym bywalcem w warsztacie Waldka. Mężczyźnie o wiele bardziej opłaca się naprawić stary sprzęt, niż zakupić nowy. By jakoś odwdzięczyć się przyjacielowi za pomoc, bohater programu “Rolnicy. Podlasie” pomógł jakiś czas temu założyć Waldkowi kanał na YouTube, gdzie od tego czasu trafiają odcinki z kolejnych napraw. 

"Koło fortuny": pytanie o czynność. Jak szybko zgadniesz hasło z tablicy?

"Rolnicy. Podlasie": Wspólnymi siłami mężczyznom udało się naprawić maszynę

Tym razem Andrzejowi z Plutycz z "Rolników. Podlasie. Przytrafiła się poważna usterka sprzętu do przewracania siana. Jedno z kół maszyny oderwało się od konstrukcji. Co więcej, brakujący element, który rolnik zakupił w sklepie, nie pasował do całego mechanizmu przyrządu. Andrzej załamał ręce nad sprzętem, stracił nadzieję, że uda się go naprawić.

Nowa część kupiona… a nie pasuje – martwił się rolnik.

Waldek “Złota Rączka” uważnie przyjrzał się przewracarce do siana oraz części zakupionej przez przyjaciela. Ostatecznie mężczyźnie udało się znaleźć rozwiązanie problemu. Wspólnymi siłami udało im się naprawić maszynę, a dodatkowo zabezpieczyć koło, by te w przyszłości nie zerwało się ponownie.

"Rolnicy. Podlasie": Internauci docenili umiejętności Waldka "Złotej Rączki"

Poczynania Andrzeja z Plutycz, bohatera, który zyskał ogólnopolską rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie “Rolnicy. Podlasie” chętnie śledzą zarówno widzowie show, jak i internauci. Nie dziwi więc, że najnowszy filmik na kanale Waldka “Złotej Rączki” z udziałem rolnika z Podlasia podbija sieć. Wiele osób zdecydowało się także go skomentować, zachwalając przy tym działania utalentowanego gospodarza:

  • Waldek mistrz prowizorki, ale ważne, że naprawił.
  • Pan Waldek super fachowiec - ekstra się ogląda te filmiki.
  • No czapki z głów. Szacunek dla pana – czytamy pod materiałem na YouTube.
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"